Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek még, vagy nála a labda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek még, vagy nála a labda?

Figyelt kérdés

Nem bírom kiverni a fejemből a lányt, és folyton ezen kattogok, amin persze nem segít, hogy megírom.

Röviden annyi az egész, hogy megismertem egy lányt, aki szép, okos, stb… tudjátok, amiket ilyenkor gondol egy srác a kiszemeltről:)

Volt némi szemkontaktus, úgy éreztem talán közös a szimpátia. Vettem a bátorságot, és odamentem a leányzóhoz egy rendezvényen (egy cégnél dolgozunk). Aztán itt a 21. században, jött az arckönyv. Írtam neki ott is pár sort, hogy én vagyok az, stb. Jajj de jó, jött a válasz. Beszéltünk párszor, váltottunk pár levelet, 2010 utolsó munkanapján még vittem neki egy bonbont is;). Személyes találkozót ezen kívül nem tudtam kicsikarni, mindig volt valami indok, hogy miért, ami elfogadhatónak is tűnt, de ha csak lerázós szöveg az se zavarna, mert ez is benne van a pakliban. De minden egyes levél végére, vagy csetelés után beírja, hogy majd beszélünk, szépséges estét, stb. Ja, és a randira is azt írta, hogy majd bepótoljuk. Szóval az a véleményem, hogy ha én valakitől nem akarok semmit, akkor ezeket a mondatokat direkt nem írom oda, hogy vegye a lapot a másik. Holott ezen kívül a viselkedése elég visszautasító. Vagyis. Ez így rossz kifejezés, mert ő is aktív szerepet vállal a beszélgetésekben, tehát nem csak igen nemekkel válaszol (bár lehetne aktívabb is, de nem teljesen passzív). Viszont mindig gyorsan lelép, tehát 10 percnél többet még nem sikerült vele beszélnem, mintha én üldözném el, holott egész délután online volt (csetről van szó, mert két ünnep között történt mindez, amikor mindketten szabadságon voltunk, és a cégnél nem esélyes hogy összefutunk normálisan, így maradt az online kapcsolatteremtés).

Szóval csak annyi az egész, hogy értek én a „szóból” nem akar találkozni (ilyen-olyan indokok, amik akár igazak is lehetnek), és nem szívesen beszélget velem (gyorsan lelép ha írok neki), de akkor a francnak írja oda, hogy szépséges estét, meg hogy majd beszélünk, stb.. Vagy ő nem tud jelzéseket adni, vagy nem érti a közeledésem (amit azért szerintem kéne neki), vagy én nem értem az övéit. Egyébként nem vagyok túl nyomulós, nem írok neki minden nap, 2-3 napokat várok, mert nem szeretném hogy azt érezze, hogy rátelepszem.

Azt érzem, hogy nála a labda. Már 2x is próbáltam randira hívni, egyszer nem válaszolt a levél azon részére, másodjára nem ért rá, mert nála voltak a barátai egészen szilveszterig. Szerintetek kéne még próbálkoznom, vagy ő a soros? Szerintem az utóbbi, bár nem vagyok egy nagy szakértő ;)

Ti is úgy látjátok mint én? Hogy veszett fejsze nyele, és hogy hagyjam a francba az egészet, vagy ha ő is nyitott lenne a dologra, akkor neki kéne már lépnie? Akár levél/cset, akár randi szempontjából úgy érzem, hogy én mindent megtettem. Nem akarom túlfeszíteni a húrt, így is ciki lesz (legalábbis én annak fogom érezni), ha valamiért összefutunk a cégnél.

Egyébként mindketten 24 évesek vagyunk, én pár hónappal idősebb vagyok a lánynál.

Bocs a hosszú sztoriért, építő jellegű kritikákat és/vagy véleményeket várok.


2011. jan. 3. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ő egy kedves lány aki nem akar tőled semmit, de megbántani se akar :) Amikor azt mondta, hogy "majd bepótoljuk" akkor konkrétan randiról volt szó vagy csak sima találkozásról? Ettől függ kb minden :) Mert én egy barátnak is írom, hogy remélem beszélünk. És az, hogy nem válaszol a randis kérdésedre az épp elég jelzés sztem.
2011. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ha egy nő azt mondja, "talán", akkor rábäsztál barátom!"

Röviden tömören erről van szó.

Ha ő is szeretne tőled valami komolyabbat, tuti nem annyi lenne - egyébként csavarja az agyad azzal-, hogy olyanokat ír, hogy majd bepótóljátok a randit, édesen elköszön.

Nem akar ő tőled semmi egetrengetőt, talán még kicsit terhes is a jelenléted, mert nem válaszol, nem használja ki azt a kevés szabad idejét, hogy randira menjen veled, folyton problémázik, kifogásol.

Arra van ideje az embernek, amire ő akarja. Ne számíts túl sokra.

2011. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az első hozzászólóval kiegészítve tényleg annyi az egész, hogy nem akar megbántani azzal, hogy igazából nem akar tőled semmit.

2011. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt érzem az egészből, amit ti. Úúútálom elfogadni ezt a tényt:( /sad panda
2011. jan. 3. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, amire akarunk, arra tudunk időt szakítani. Szerintem sem akar semmit. Ha akarna, akkor izgatottan várná, hogy mikor lépsz be te is csetre és nem az lenne, hogy 10 perc után lelép. Azért írja, hogy "majd beszélünk" stb., mert egy helyen dolgoztok és nem akar megsérteni, mivel minden nap összefuttok, rossz lenne, ha haragban lennétek.

Amit még tehetsz, az az, hogy vagy nem írsz neki többet és megvárod amíg ő (talán) jelentkezik (de ezt kétlem), vagy megmondod neki egyértelműen, hogy tetszik neked és maximum visszautasít, de akkor legalább elfelejted őt és más dolgokra fogsz koncentrálni.

2011. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyíltan nem mondom meg neki, az már csak kapálózás a semmi után, és csak még kellemetlenebb helyzeteket szülne. Simán nem keresem többet, és kész.
2011. jan. 3. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy lehet hogy szeretne valamit, csak az a problémája, hogy egy cégnél dolgoztok?

Az meg, hogy te nem írsz olyanokat valakinek, akitől nem akarsz semmit, hogy majd beszélünk, meg szépséges estét.. te azért nem írnál ilyet, mert te pasi vagy.:D De a lányok előszeretettel terelnek így. :S Ami persze nem jelenti azt, hogy a te esetedben is terelésnek számít ez. Mert szerintem közrejátszik az is, hogy munkatársak vagytok...

Hogy kinél van a labda? Szerintem nála, mivel te már próbálkoztál nála, azt írtad kétszer is, és ő utasított vissza.. Tehát egyértelműen attól függ minden, hogy ő mit fog lépni. Viszont, ha komolyan gondolod ezt az egészet, lehet hogy jó lenne tisztázni azt, hogy őt zavarná-e/zavarja-e az, hogy munkatársak vagytok.

2011. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy olyat nem lehet tisztázni, ami nincs. Akkor lehetne, ha már kialakulóban lenne valami. A munkatárs kifejezés elég erős, egy cégnél dolgozunk. Multi, nagy telephely, sok épület. Napi munkánk során nem kerülünk közvetlen kapcsolatba (de még csak közvetettbe se). Soha.
2011. jan. 3. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. A lány folyton kifogásokat keresett, ami finom módja a visszautasításnak. Valószínűleg nem akart megbántani. Amúgy igen, nála a labda.


19F

2011. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!