Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen már nem korai randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen már nem korai randizni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez inkább attól függ hogy mennyire vagy érett,de ha általánosítunk,akkor 14 éves kortól már elfogadható,nem?
2011. jan. 2. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Drágám, te le vagy maradva. A mai fiatalok (tisztelet a kivételnek) 14 évesen a randizáson már rég tul vannak, sőt, már az első szexuális élményükön is. Volt osztálytársam 13 éves, és már nem szűz. Tehát...
2011. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és hozzáteszem: Sajnos...
2011. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha már érdekelnek a fiúk, akkor... Engem 14 évesen még nem érdekeltek :D
2011. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

drágám, a randizás már az óvodában elkezdődik...

az tök ciki, ha 4 évesen még nincs barátod/barátnőd, mert nem tudod őt kiírni őt a facebookra megy egyéb gagyi oldalakon a kapcsolatok részhez.

2011. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 böiler ***** válasza:

Szerintem nem. A lényeg, hogy ne *** tele egymás kicsiny járatait, csak maradjanak meg egy szinten. Puszi, megfogom a kezét, ilyesmiknél.


17/F

2011. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.Alapvetően nem bűnös,hanem normális dolog hogy 14 évesen már érdekli az ilyesmi az embert (ez változó,még nem mindenkit). Csak ahogyan az utolsó is irta,a szexet még nem kell elkezdeni. Séta,mozi, közös programók,csókolózás egy kis tipi tapi maximum-szerintem ez teljesen megengedett ebben a korban. De a szüleid tudjanak róla,és tartsd be a játékszabályokat,hogy megbizzanak benned.

Szerintem ennek az időszaknak is megvan a maga varázsa:)14 évesnek jó volt lenni..

2011. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai.
2011. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem korai.Simán elkezdheted.
2011. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hahahahaha! Ne féltsd a lányodat.
2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ne keresd a szerelmet, ha nem talált még meg várj rá, ráérsz még szerintem bár ha tényleg szerelmes vagy nem korai :)
2011. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!