Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellek neki vagy miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek neki vagy miert csinalhatja ezt?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy olyan fiunak, akinek meg soha nem volt baratnoje, hogy tetszik, de o nem mond semmit, hogy en tetszek neki vagy sem, csak annyiban valtozott meg a viselkedese, hogy ha talakozok vele hangosan elorekoszon....
2011. jan. 2. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, azt' ennyi.
2011. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Apollo93 ***** válasza:
Vagy extrémen félénk.
2011. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon félős és nem bírja elmondani azt hogy te is tetszel neki.
2011. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fantooom ***** válasza:
Félős, mert olyan helyzetben van, ahol még nem volt
2011. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az lehetseges, hogy valaki a barati tarsasagaban egyaltalan nem felenk, de ha egy lany elmondja az erzeseit neki, akkor viszont igen?
2011. jan. 2. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:

igen lehetséges :)

énis ilyen voltam.

barátokkal jól elvoltam. egy srác meg elmondta h szerelmes belém, meg amikor taliztunk megse mertem szólalni :D

2011. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor van ertelme meg remenykedni?

Vagy tehetek meg valamit, hogy ne legyen minden veszve?

2011. jan. 2. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, és ugyanígy nem kaptam egyértelmű választ. Csak annyit mondott, hogy jó csaj vagyok, mosolygott, ha meglátott, de ennyi. Én reménykedtem, de soha nem történt semmi.

Szóval én azt mondom neked, hogy várj max. 2-3 hetet, ha addig semmi, akkor ez veszett ügy!

Oké, hogy félénk, de te már megtetted az első lépést, most neki kell, és ha igazán akar téged, akkor lépni fog, ha meg húzza az időt, akkor hagyd a fenébe.

2011. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva mar 4 hete elmondtam neki....
2011. jan. 2. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:

12:54-es vagyok.

Akkor hagyjad:( Sajnálom, hogy ezt kell mondanom.

Tudom, hogy ez most nem vigasz, de fiatal vagy még, és biztosan találsz nála sokkal jobbat, akivel jól megértitek egymást.:)

2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!