Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkat találni? (15-16 év)

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
az enyémet megkaptad?
2011. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Normális" fiú/normális lány, nálam ez a fogalom azt jelenti

hogy a lány legyen valamilyen szinten inteligens ( meg lehessen beszélni a problémákat, beszélgetni is lehet vele),

külsőleg (nem nagyon szép) hanem az én ízlésemnek egy megfelelő szintjén legyen. az a baj hogy a 15-16 éves lányok/fiúk töbsége nem ilyen, lehet találni ilyeneket , vagy ehhez hasonlókat... Ez nem első látásra fog eldőlni, mindenképp kell beszélgetni is , abból derül ki minden, tudod, h valaki első látásra tetszik neked, de aztán beszélgetsz vele , és rájössz hogy nincs felnőve hozzád, az az igazi koppánás , ahogy a szóbeszéd tartja: "Külső megfog, Belső megtart" 15/F

2011. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
15:15-ös ez tényleg így van. Kiváncsi lennék rá, hogy te ilyen gondolatokkal, hogy nézhetsz ki. Ha gondolod küldj magadról egy képet. köszi
2011. jan. 2. 16:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát figy nem kenyerem egy ilyen weblapon keresztüli megismerkedés, de semmi jónak nem vagyok az elrontója... nem lehetne inkább msn ? , vagy egy e-mail címet írhatnál akkor :)
2011. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Privát email a kérdés kiírójának. Ennyi. köszi
2011. jan. 2. 17:15
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a témával egyébként te most konkrétan egy fiút akarsz találni magadnak?, ha igen ( vagy ha csak hátha alapon) akkor miért nem raksz egy képet magadról , és hogy merre lax? :D
2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Először is: "pál attilaa" nem vagy semmi gyerek. Minden lánynál bepróbálkozol? Láttam múltkor is elhajtott valami idősebb.

A kérdésre: én azt ajánlom, hogy próbálkozz a suliban és a rendezvényeim. Persze az értelmes/normális fiuk valószinüleg egy jobb iskolába járnak, ahol nem menő csóró emosnak, pávának, deszkásnak lenni. Ez alatt nem azt értem, hogy nincsenek máshol értelmesek, csak azt, hogy egy radnóti és egy giorgio perlasca értelmi színvonalának különbsége kilométerben megadva kb. budapest-new york távolság(bocsi matektagozatos vagyok, bár nem a csoport fénye)

16F

2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Normális pasi...

Ez olyan mint hogyha azt mondanád, hogy mutassatok egy jó kocsit. Van akinek a Moszkvics a jó autó, van akinek a Porsche...

Nade ne térjünk el a témától:)

Például BKV-n nemhinném ugyanis nem normális dolog itt ismerkedni... utcával szintén ez a helyzet, diszkóban meg főleg nem, bár most fel fog lázadni a fél válaszoló közönség ellenem, de szerintem aki egyáltalán diszkóba jár az nem normális...

És pont a fent említett dolgok miatt igen kevés a tizenéves igazi kapcsolatok száma, mivel ez a kis réteg nem hagyja magát sodródni az árral, egymásra vannak hagyatkozva de vannak ilyenek:)

Nade akkor végre vissza az eredeti kérdéshez, akkor hol?

Ami még viszonylag közel állhat a diszkóhoz az egy jó bár például, ugye itt sem mindegy hogy milyen, melyik, ugyan nehéz de lehet jó kis bárokat találni Budapesten:)

A következő a már említett kávézó, itt viszonylag normális egyetemi (+ - pár év)kategória van abból is a normálisabbik, de persze nem csak egyetemisták, hisz én is meg szoktam fordulni kávézókban és lám nem vagyok egyetemista (még).

Van még egy ami távol mondjuk távol áll tőlem, de például könyvtár ha elég elvetemült vagy:)

De persze rengeteg hely van még ahol lehet ismerkedni ezzel a kis réteggel...

Remélem segítettem és sikerült beindítani a fantáziádat ugyanis a lehetőségek tárháza végtelen csak a te fantáziádra van bízva dolog.

Sok sikert!

17/F

2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!