Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elmesélnétek nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmesélnétek nekem a legjobb randitokat?

Figyelt kérdés

Vagyis nem azt, h mi tortent, hanem, h hova mentetek. Lehetoleg ne vlm hetkoznapi dolog legyen (mozi, vacsi...). Vagy azt is leirhatnatok, hogy mit szeretnetek kiprobalni, de meg a parotok nem vitt el.

Elore is koszi:D 18/f


2011. jan. 2. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltak valami nagy randiim. :(
2011. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
És a te ékkezeteid hová tűntek???
2011. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb randim, egy játszótéren volt éjszaka..... a fűben feküdtünk, én ültem rajta.... és simogattuk egymást... fújt a szél... halkan beszélgettünk.... nevetgéltünk....én két halványpír kíséretében mondtam, hogy még nem csókolóztam, mire mondta, hogy csukjam be a szememet... és annyira finoman megcsókolt, hogy azóta se találtam olyat...
2011. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti az Edvárd Patiszon volt!
2011. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nekem a 'randijaim' még csak egyetlen egy emberrel voltak eddigi életemben, és a legjobban az tetszett amikor nyáron a haverokkal sátoroztunk a mezőn, és egész éjszaka ültünk 2en a tábortűz mellett ...néha egy kis langyos nyári eső is esett=) romantikus volt nagyon...ahogy hajnalba kezdett kivilűágodosni, a madarak állatok felébredtek, kinyíltak a virágok...csodás volt=))))(LLLL)
2011. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tetszik ez az ejszaka a csillagok alatt otlet:D meg varok valaszokat:P
2011. jan. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!