Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak egyátalán ilyen srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyátalán ilyen srácok?

Figyelt kérdés
Olyan fiúk jönnek be, akik azért jól nézzenek ki :),de okosak legyen. És nagyon, de nagyon jófiú xD Nem tudom, hogy miért, de az ártatlan fiúk tetszenek. Aki kedves és érzékeny. Vannak ilyenek? Mert eddig számtalan "macsó" bepróbálkozott nálam, de az olyantól kiráz a hideg.
2011. jan. 1. 22:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

nézd,

jól nézzen ki, az nagyon relatív. nyilván nem púpos, fogatlan gyerekre kell gondolni, de hogy külsőleg ki fog meg és ki nem, az csak a te 'hullámhosszodon múlik'

okosak legyen... hmm

mire gondolsz amikor azt mondod, hogy okos?

4,8 felett van az átlaga az iskolában? vagy tájékozott legyen, sok mindenről tudj vele beszélgetni? vagy nagyon művelt legyen aki 'minden könyvet' olvasott, minden tudományos cikkhez van hozzáfűzni valója és minden témában otthon legyen? sok dolgot lefedhet ez a kifejezés.

a jófiú legyen , talán azt értem a legjobban.

ne legyen nagyképű, ne legyen tahó, legyen tisztelettudó, udvarias, ne legyen durva és agresszív. gondolom.


vannak ilyen emberek, de hogyha majd egy szép napon 'beleszeretsz' valakibe, nem vagyok benne biztos, hogy csak ezek a pareméterek fognak közrejátszani. BUÉK :)

2011. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy olyan fogalmakat használ, melyeket definiálnod kellene. Vagyis leírni, hogy mit is értesz alatta. (okos, jófiú, macsó)
2011. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szia te merre laksz?:)
2011. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Merre laksz ha szabad megkérdezni?:)
2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hogy hol lakom? xD Hát találd ki, mert nem mondom meg!


22:45

Az okost úgy értem, hogy értelmes. Nem muszáj jó tanulónak lennie.

2011. jan. 1. 23:01
 17/28 anonim ***** válasza:
ha rámírsz egy privátot az meg köszönném :)
2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet, eltekintve a nagyon, nagyon jótól. :D Akiket én ismerek, egy picit rosszak. *-* :D
2011. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ezt mintha rólam írták volna :D De komolyan... ha tényleg ilyen fiúra vágysz akkor nagyon megköszönném ha megírnád merre laksz :)


16/f

2011. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Persze, hogy vannak, de ha esetleg nagy szép vagy, akkor kicsi az esélye, hogy ilyen pasi leszólítson, ha látod valakin, h bejössz neki csak félénkebb nem mer leszólítani, próbálj meg egy kezdeményezést te.
2011. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!