Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek? (lent)

Figyelt kérdés
Szilveszterkor egy nálam egy évvel idősebb csajjal kezdtem el beszélgetni,és csókig is eljutottunk,a csak most lesz 18,(én még nem vagyok 17...)de nem azért voltam vele mert idős,sőt,elég visszahúzódó,és én vagyok neki az eslő pasija. Elhivtam randira,de nem tudom hogy miyen legyek,annyit tudok hogy őszinte magabiztos...de egy ilyen visszahúzódóbb,félénkebb nőhőz hogyan viszonyuljak? Például hogyha beszélgetünk nekem kell irányitani azt,de az se jó hogyha sokat beszélek...vagy éppen inkább én beszéljek és majd ő is megnyilik egy idő után? Tudnátok pár tanácsot adni? Köszi
2011. jan. 1. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél olyan amilyen tegnap voltál. Ha akkor azzal a stílussal összejött vele valami, akkor valamit biztos jól csináltál.
2011. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, ha kicsit te irányítasz, mert ha félénk nem biztos, hogy magától feldob egy témát. Olvaszd fel!

Ha olyan témáról kezdesz el beszélni, amin látod, hogy érdeklődik utána, esetleg ő is hozzá tud szólni, akkor fog menni magától :)

És ha már jobban megismertétek egymást, jobban meg fog nyílni :)

Tapasztalat :)

2011. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!