Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne ha elvinném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha elvinném a barátnőmet egy találkozóra egy pasival?

Figyelt kérdés
még nem taliztunk a pasival,de eddig nagyon aranyosnak tűnik megminden. szeretném elvinni magammal a barátnőmet ,hogy azért mégse egyedül menjek,főleg ilyen helyzetben. csak mi lesz ha a pasinak nem én fogok megtetszeni hanem a barátnőm?
2011. jan. 1. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne vidd el semmiképp!

A pasi is mit fog gondolni, hogy két csajjal találkozik? Gyáva nyuszinak fog tartani.


Szedd össze magad, tudom nem könnyű.


Sok sikert! :)

2011. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hátigen ezen én is elgondolkoztam..

köszi a választ..=)

szerintem is ez lesz..

2011. jan. 1. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyáva nyuszi vagy.
2011. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem lehet az jutna eszembe, hogy "ezek hármasban akarják".

Csak ne lepődj meg, ha neki is bejön ez a felállás! ;-)

2011. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vidd el! Egyrészt valóban lehet, h a bnőd tetszene meg neki, de amúgy is milyen már egy olyan randi, ahol 3-an vannak jelen?
2011. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Modal válasza:
talán nem is beszélne így a srác olyan természetesen, ha félénk típus
2011. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha akarod vidd el. de a randi alatt azt fogod kívánni bárcsak a barátnőd nélkül mentél volna.
2011. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
őő figyi, ha neten ismerted meg, és még sose találkoztatok, akkor jogos hogy elviszed. megbeszélheted a pasival is, hogy barátnőddel mész addig, és utána szétváltok. az egész randin természetesen ne legyen ott a barátnőd, de azzal semmi gond nincs ha az elején ottvan, vagy elkísér odáig. netes talikban sok rizikó van
2011. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!