Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy fiú, aki nagyon tetszik. Ő most végzős, én meg 10.-es vagyok. Ha látom őt, akkor mindig megremeg a lábam, és muszáj mosolyognom. Egyik barátnőm mondta, hogy amikor egyszer elmentünk mellette akkor végig engem nézett, de ez nem jelent semmit. Szerintetek hogyan kezdeményezzek, vagy kezdeményezzek-e egyáltalán?
2010. dec. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
küldj felé apró jeleket mosolyoglyrá, szemezz vele..ilyeneket azután késöbb felveheted msn re .
2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt nálam is egy ány aki ugyanezt csinálta. mosolygt és jeleket adott. Majdhogynem morzézott is. Csak hülye volam és nem vettem a lapot.
2010. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sehogy, ha akar valamit majd ő kezd.

jeleket adhatsz de ennyi a max

2010. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi nektek. én sem gondoltam semmi komolyabb dologra, mert lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem egy fiú kezdeményezzen inkább. nem?
2010. dec. 30. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

pontosan!

imádom az ilyen csajokat! (L)

2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint azokat akik nem nyomulnak?
2010. dec. 30. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is azon a véleményen vagyok, hogy kezdeményezzen a fiú, de van néhány nagyon szerencsétlen és félénk srác. :D Úgyhogy néha nekünk, lányoknak is kell, ha karunk valamit. ;)

Apró jeleket küldj: szemezgess vele, mosolyogj (ne idiótán vigyorogj, mert az az ellenkező hatást kelti, sajnos tapasztalatból beszélek :D). Aztán a dolog többi részét hagyd rá. :)

2010. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pontosan, akik nem nyomulnak, és kéretik magukat, teccelegnek, és nehéz őket megszerezni!

volt akikbe beletört a bicskám, de akikkel meg összejöttem nagyon jó volt, iszonyatosan n*gyokat d*gtunk, meg nemcsakaz, azegész kapcsolat rendben volt.

Mert ha könnyen kapható vagy, akkor más srácnak is könnyen kapható vagy...

2010. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!