Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok, még sosem volt pasim!! Nagyon tetszik egy velem egy idős fiú, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy felfigyeljen rám, ezért kérlek segítsetek!!!! :(
2010. dec. 29. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem a 14 éves lányok tetszenek, úgyhogy a válaszom nem mérvadó.

14 évesen még egyáltalán nem ciki, hogy nem volt pasid, nem is kell elkezdeni, arra ott van még nagyon sok idő. Később bánni fogod, hogy elkötelezted magad gyerekkorban, és egy csomó dologból kimaradtál.

Ahhoz, hogy megtetsszél a fiúnak nevetned kell a viccein, nem kinevetni, mosolyognod rá, és néha megérinteni a kezét, karját, érdeklődni iránta. Szinte biztos a siker, ha nem vagy ellenszenves számára. 23F

2010. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nagy a melled, akkor nyert ügyed van :)
2010. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak 14 vagyok!!!!
2010. dec. 29. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha magadat adod,és nem játszod meg a fejed ,akkor fel fog rád figyelni,próbálj meg közeledni hozzá,beszélgess vele.
2010. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
14? Akkor d*gunk? 26F
2010. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy!! Na meg egy ki*aszott nagy pedofil!!! XD
2010. dec. 29. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

ez egyaltalan nem ciki,ha meg nincs pasid:D

en is lassan betoltom a 15 evet,es 14 evesen enkem sem volt pasim:D:D:D

aztan,meg a multhonapban osszejottem egy 22 eves pasival:D

es angyon jol erzem vle magam,mivel neki nem a szex szamit,hanem az erzesek....o az elso pasim...amugy meg vana kinek 14 eves koratol,van akinek elobb,van akinek kesobb van pasija:)

2010. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na majd én elmondom nekem mi jön be részletesen:D


fejszerkezet:

Lehet emo haja festett fekete(L) de én szeretem a fufrut:D

szeme ne csicsázza túl elég ha feketén kihúzza kicsit.

szája az ne legyen rúzsozva.


Teste: a ruha olyan legyen h összhatás jólegyen.

melle nem nagyon érdekel de nagyobb legyen mint az enyém.

a feneke az kerek ha lehet de nem tulajdonitok nagy szerepet neki.

a lába viszont érjenek össze. nem muszáj teljesen de ne legyen a 2 combja között 10cm hézag.

Keze:

akármi csuklópánt nekem 8.

köröm az lehet tőlem sima átlátszó lakkos francia vagy sima fekete ezek amik jobban de ha valami szines nem baj.

csak ne ilyen sötét lila mer az olyan mintha ráverték volna az ajtót azt leakar esni:D

F/18

2011. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!