Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legeslegelső csókra valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legeslegelső csókra valami jó "rávezetés"? 14/L

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy fiúval, már elég régóta ismerem és nagyon szerelmes vagyok belé. Holnap találkozunk és tudom , hogy milyen beszari , nem merne szerintem megcsókolni. Meg hajt is valami "ösztön" , hogy nekem kell megcsókolni, csak nem tudom elképzelni , hogy pl. sétálunk egyszer csak oda fordulok és megcsókolom. Hogy csináljam?
2010. dec. 28. 23:28
1 2
 1/19 ugysemered válasza:
Biztos lesz olyan helyzet.Kerülj hozzá mindig közel, érintsd meg az arcát és húzd közlebb. Menni fog.:D
2010. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ó máj gád, DZSÍZÖSZ!
2010. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jajj már most a pillangók repkednek a gyomromban...:P
2010. dec. 28. 23:44
 4/19 anonim ***** válasza:
adni fogja magát a helyzet meglátod :) leültök beszélgetni, egymás mellett ültök, vagy te az ölében (ha úriember nehogy felfázz mert k*rva hideg van:D) és ha tetszel neki és ő is szeretné, ha beszari ha nem , megfog történni :)
2010. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én úgy csókoltam meg a páromat először (életem legelső csókja) hogy puszilgattam az arcát és "véletlenül" a szájához értem és csak úgy simán megcsókoltam:D
2010. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon uriember:D Amikor egyszer nagy baráti társasággal találkoztunk egyszer, Ő is ott volt aztán tök fáztam és odaadta a kibátják. Ááá
2010. dec. 28. 23:53
 7/19 emlya ***** válasza:
Szájra puszival kezd mindenképp ne nyelve csókkal!!!
2010. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi magával a csókolózással nincs problémám.. hanem azzal mai elötte van.
2010. dec. 29. 00:21
 9/19 emlya ***** válasza:
Ülj mellé, beszélgess vele, aztán nézz mélyen a szemébe és adj neki egy szájrapuszit, a többit meg tudod.
2010. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi még 1x is
2010. dec. 29. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!