Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre96 kérdése:

Mit csináljak hogy legyen stílusom a lányokhoz?

Figyelt kérdés
A suliban oda mentünk haverokkal a csajokhoz és elkezdtünk dumálni. Időközben kitértünk a kapcsolatokra,és az egyik csaj azt mondta hogy nincs érzékem a lányokhoz. Én is úgy érzem. Nem vagyok az a kimondottan partiarc,és a csajokkal is elég szűk szavú vagyok. Szeretnék segítséget hogy megváltozzak és ne legyek ilyen pancser a lányokkal.
2010. dec. 28. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy pancser csak annak hiszed magad. Más ügyesebb? egy frászt! Sok a lúzer csaj is ismerkedj velük :D
2010. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekelne... bocsi kérdező de én is erre keresem a választ ezért nem tudok mit mondani :/
2010. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ne akard tenni az agyad, ne játszad meg magad, hanem önmagadat adjad. ne légy bunkó, meg ne nyomjad a hülyeséget csak azért, mert azt hiszed, az a menő. ez nem menő, főleg nem akkor, ha nem vagy hülye. a normális lányok sokkal többre értékelik az őszinteséget és a normális viselkedést akármilyen baromkodásnál.
2010. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
mond amire gondolsz , ne legyél bunkó ,csak mond ki amire gondolsz és kész , ha hülyeség az s gáz mert aranyosnak látnak majd a lányok , pl én mindig hülyeségeket beszélek(persze társaságba).. és a lányokal mikor 2-esbe vagyunk kakor már jönek magától a szavak ...
2010. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
remélem 96os vagy :) én is régebben szűkszavú voltam, de nagyon... aztán kb 5.-től kezdve órákon is mindig mindenből viccet csináltam, de olyanokat, hogy a tanár se bírta ki nevetés nélkül... persze volt sok, hogy beégtem, de ez már olyankor csak 5 percig volt durva, meg gáz, utána már mindenki úgy beszélt velem mint egy jó arccal :D voltunk bulikba... hiába nem tudok, de nyomtuk a táncot 1000el... :D mindent ami jött :D na azután körbeáltak a jobbnál jobb csajok, és húztak ki a szinpadra, meg mondogatták hogy de én vagyok itt a legnagyobb partyarc :D a suli legszebb csaja is az enyém volt, (!!) és azért, mert "jófejnek" tartott, ÉS (legfőképpen) viccesnek. na azóta teszem a fejem, de nem annak látszik, mert mindig olyan vagyok. :)úgy értem el ezt legelőször a csajoknál, hogy nem voltam bef0sva, akár milyen jó csajok voltak,akárki volt az, löktem a rizsát. jó kis regényt írtam, sry :D remélem segítetem:)
2010. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

9:49-es előző válaszolónak:

És te ezt elhiszed? Jó, akkor most felvilágosítalak:

Nehogy azt hidd, hogy a kib.szott jó szövegeddel fogtad meg a lányokat!

Majd egyszer megérted. De nem számít.

2011. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

9:46-os. 5.-ben(!). Igen ez akkor volt, de késöbb a lányok sokkal többre értékeli a nem idétlen szövegű srácokat. Honnan tudom? Mert anno én is ilyen voltam. Ugyanaz mint te, és azóta már jo pár év eltelt és majd rá jössz te is, hogy változtatni kell, különben késöbb nagyon cinkes leszel :) Szoval ne rizsázz nekik, mondd azt amit érzel. Elötte ne gondolkozz hogy mit mondasz

csak mondj valamit ( én akkor kussolok mindig, ha elkezdek gondolkodni, hogy mit mondjak ). Aztán majd kisűl belőle valami :D legfőképpen mindig azt mondd, amit a szíved mondana. Tök mind1 hogy mi az :D Jo leszel :D:D:D

2011. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

"mit csináljak hogy legyen stílusom a lányokhoz?"

Rossz a kérdés.

Valószínűleg nem a stílusoddal van gond.

Aki nem mutat feléd jeleket hogy tetszenél neki (ezt egy pillantásából leszűrheted), ahhoz ne menj oda beszélgetni, a varánuszarc az élettől is elveszi a kedvedet, rombolja az önbizalmadat, aztán minden ilyen hülyeséget megeszel hogy "nincs stílusod" stb. Ez csak egy lekoptatószöveg. Ha nem vagy bredpitt, még sok ilyet fogsz hallani. Fel a fejjel!

2011. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit csinálj hogy legyen stílusod?

-Építsd az életed, tedd izgalmassá.

Mit csinálj, hogy legyen érzéked a nőkhöz?

-Ha megvan az első és kiegyensúlyozott, magabiztos, izgalommal teli életet élsz akkor már nagyon semmit.

2011. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mér, a fiúkhoz már van stílusod? XDDDDD

Bocs, nem lehetett kihagyni.

Szóval. Beszélgess kapcsolatban élő emberekkel (fiúk-lányok véleményét is hallgasd meg vegyesen), lehetőleg többel is. Aztán gondolkozz el a hallottakon.

2011. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!