Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szerelmesek vagytok egy lányba találkoztok másokkal is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy az a lány is elérhető, akibe szerelmes vagy.
2010. dec. 28. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem én olyankor a szobámban ülök és csak akkor nyitom ki az ajtót, ha az a lány kopogtat, akibe szerelmes vagyok.


Persze hogy találkozok másokkal is, nem normális bezárkózni. És az sem biztos, hogy elérhető az a lány, aki tetszik, ha még nem járunk, nem vagyok szerencsétlen, hogy kivárjam, és addig csak miatta gyötrődjem, de persze megteszek mindent, hogy összejöjjön.


Ha összejött a lány, akkor is találkozom régi ismerősökkel, akiket emiatt nem jó elfelejteni.

2010. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted a találkozást? Randizni felesleges.
2010. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,randira értem
2010. dec. 28. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelmesnek lenni és vonzódni valakihez két különböző dolog... ezért irreális a kérdésed.
2010. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem.
2010. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok egy lányba, attól még ugyan úgy találkozgatom más lányokkal is, de velük csak úgy.. szall komoly dolgok nélkül..:D
2010. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találkozni lehet.

De ha szerelmes vagyok, akkor mással még csak utalás sincs semmiféle szexre. Mégy olyan helyzetbe sem megyek, ahol ilyen utalás lehet.

Szerintem te se flörtölgess mással. Akkor nem vagy szerelmes, ha ez csak fölmerül benned.

2010. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!