Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 15-éves vagyok.És még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 15-éves vagyok.És még nem volt pasim.Hogyan lehetneh magamon segíteni?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy pasit aki esetleg nyomúlna vagy én meglátok egy pasit röktön menekülőre fogom magamat.Olyan zavarba jövök ienkor,barátnőim ott nevetnek melletem.és pedig nem vok olyan csúnya,hogy meneküljenek a pasik.
2009. jan. 25. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

15 évesnek még nem is kell, csak mostanában ez a trend.

Majd hozzászoksz, ne erőltesd magad. A barátnőid a hülyék ha ezért kinevetnek.

2009. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16/f vok Ne izgulj. Ha a pasi kezdeményez vegyél erőt magadon és beszélgess vele és ne menekülj. Majd egy idő után hozzászoksz a pasik közelségéhez és majd tök normális dolog lesz. De am én nem keresek senkit. Szerintem te is ráérsz még.
2009. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda tragédia, hogy 15 évesen még érintetlen vagy...Ugyan meg ne szakadjon a szíved...

Azért mert az idióta "barátnőid" kiröhögnek, nem kell bepasizni. Talán azért menekülsz, mert nem vagy érett lelkileg. Nem gondolod??? Akkor minek akarod erőltetni??? Csak azért, hogy ússz a divatáramlattal, vagy a kedves "barátnőid" ne cikizzenek???

2009. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kommentelő fejmosós hozzászólásában sok igazságot találhatsz

A barátnőidet te is kinevetheted, amiért ők kinevetnek.

Pasizást erőltetni nem kell. Még eddig nem volt olyan fiú aki nagyon nagyon mélyen érintett volna - de lesz!


És akkor leszel igazán zavarban, de az mit számít, akkor kezded el a kapcsolatépítést.

Légy kíváncsi, bátor, de maradj önmagad. Tényleg ne a divatot kövesd.

2009. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bulizz, és élvezd az emberek jelenlétét, ne figyelj a "nyomulásra". Ha valaki iránt kigyúlsz, akkor nem fogsz elszaladni, ne félj.
2009. jan. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van még időd, remélem tudod, hogy ennyien nem tévedhetünk.

Tanulni is van még mit.

Lehet RÖGTÖN is. ( Nem röktön.)

2009. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!