Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek találkozni kettesb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek találkozni kettesben egy fiúval?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudok találkozni, félek valamitől vagy foggalmam sincs. Már minden rossz megfordult a fejemben...:S

(16 vagyok, és eddig egy barátom volt, vele egy táborban jöttem össze, és ott is alig beszéltünk)...

Nemertem mi lehet a baj velem. :|


2009. jan. 25. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány, néha nem gondolkodni kell, cselekedni :) utána ráérsz gondolkodni :)
2009. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Biztos hogy önbizalom hiány ? Esköszöm már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg...nem a fiúkat 'szeretem'. De ez csak hülyeség kell hogy legyen. :|

...Mivel nagyon sok srác tetszik.

2009. jan. 25. 20:22
 3/10 anonim válasza:
és hogy álsz olyan fiúkkal akiktől nem szeretnél semmit vagy minden fiútól félsz , nyilvános helyen is? Tudod velem is ezvolt valaki később érik , szégyenlősebb, de idővel majd futni fox utánuk és nem fox félni.Van fiútestvéred esetleg?
2009. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Neeem, dehogy. Azokkal a fiúkkal akik számomra barátok azokkal ugy is viselkedem. Nem félek töllük...hülyéskedek velük..minden ok.

Es pl ha egy srác tetszik...amikor már látom is...érzem reszket a lábam...és gyorsan ver a szivem. De mégis ha belegonolok, hogy találkozzak vele...egybol összeszorul a gyomrom...nemértem.

Igen, az igaz, hogy szégyemlös vagyok...ez biztos!!! Sokan mondták már.

Amugy meg, van fiútstvérem. Nagyobb nállam. Miért ?

2009. jan. 25. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
próbálj úgy viselkedni azokkal akik tetszenek mintha csak haver lenne, aztán majd minden jön magától
2009. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy megfelelő fiú felfogja oldani benned ezt a gátlást, ez természetes védelem, arra való, hogy ne feküdj össze fűvel fával.

Mivel azt írtad ha tetszik egy fiú - úgy sejtem igazán szerelmes még nem is voltál. Az idő előrehaladtával is változni fogsz, nem kell aggódnod.

2009. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs baj veled, csak túlfeszült vagy túlreagálod, ezért nem viselkedsz természetesen. lazíts, enged el magad és hagy h a dolgok megtörténjenek, túlpörgés nélkül (nem sexuálisan szigorúan találkozás beszélgetésre gondolok)
2009. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia.Szerintem izgulsz nem?
2009. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát szia! Akkor mindent értek ne félj semmit teljesen normális , hogy ilyen vagy. Lehet testileg érettnek érzed magad arra, hogy már mondjuk szeretnél fiúzni meg minden, de még pár évnek el kell telnie mig szellemileg is megérsz hozzá. Tudom tapasztalatból beszélek. Én ugyanigy voltam még a tenyerem is izzadt arrol beszélve ha már beszédre került volna a sor már azt sem tudtam rendesen. ez volt akkor mikor annyi voltam kb mint te most vagyok 19 lassan 20 és átment az egész, felnőtem, de idő kellett hozzá.És nem bánom, hogy így volt:-) mert most pedig nagyon jó.És a testvéred hány éves mennyivel idősebb nálad? És a kapcsolatotok milyen , mert az is hozzájárulhat hogy így viselkedsz, nálam legalébb az is volt, hogy nem igazán jöttünk ki! De mondom ne flj időben átfog az menni...Szia
2009. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát a testvéremmel csak ugy kb. egy éve egyezek jól...azaz, miota van egy komoly kapcsolata. Ő 22 éves, és mindíg is verekedtünk, sose egyeztünk meg semmin, mint két igazi rossz testvér. De miota van barátnője, már jol egyezek vele. Megváltozott, kedvesebb lett hozzám, igy én is hozzá. De ennek miköze az egészhez ? Nemigazán értem.

Minden esetre megnyugtattatok, hogy nincs baj velem. És az is jo, hogy ezzel nem csak én vagyok igy.

Szerelmes meg tényleg nem voltam soha. Elképzelni se tudom milyen lehet...De kicsit kíváncsi vagyok már rá...de valahogy nagyon nem is akarom eröltetni. Azthiszem tényleg nem vagyok még eléggé érett, ahogyan ti is mondtátok.

Köszönöm szépen a válaszokat!! :)

2009. jan. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!