Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki tetszik, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tetszik, akkor egyszerűen leblokkolok, és még beszélgetni se bírok vele.Mit csináljak?Miért van az, hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

L/17


2009. jan. 25. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
ezzel én is így vagyok. Leblokolok majd hülyeségeket beszéllek. Nefélj majd elmúllik.
2009. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Onbizalom, onbizalom!!!!Nem kell mitol tartanod, nem torténik semmi! Nem fogsz leégni, nem fognak bántani! Hidd el magadrol, hogy jo no vagy és nincs veled semmi baj! Ha ilyen vagy akkor az taszito tud lenni, nem azért mert nem tuds beszélni, hanem mert sugárzik rolad, tudod ezt hivják ki sugárzásnak. Hiddjél saját magaban és hidd el hogy szép vagy és nem vagy rosszabb senkinél!!!
2009. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
túlságosan felizgatod magad sztem, ezért leszel lámpa lázas, próbálj meg elvonatkoztatni, másra gondolni
2009. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2009. jan. 25. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha feltűnik az adott fiú, a helyett h bepisilnél :) inkább ne foglalkozz vele.

Rájössz majd hogy attól mert tetszik, nem mindig kell beszélni vele, néha csak távolról figyeld. A szemezés kiváló erre, mivel lány vagy hagyd a szemezési ösztönödet kibontakoztatni. Ha már van egy ilyen tengely közted és a fiú között magabiztosabb lehetsz a beszélgetéskor is.

2009. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!