Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a buszon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a buszon aki nagyon édekel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs kicsoda, de szimpatikus és szívesen megismerném, hátha...

De nem tudom hogyan? Csak a buszon látom olykor és sokszor még tele is van. Azt se tudom vajon ő észrevett-e már. Sokat bámészkodik, így ha rám néz nem merem jelnek venni. Amikor mellettem ült, akkor nem mertem hozzászólni, mert hát milyen alapon, nem is ismerem. Az egész párbeszédünk annyi volt, hogy leülhet-e.

Mit lehetne még mondani/tenni??


2010. dec. 27. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát érdekes helyzet ez, soha nem lehet tudni mit gondol a másik, lehet az jár a fejébe miért itt csajozik valaki lehet máshol nem akad neki? szóval elég szar úgy én is voltam már így, a másik meg mindenki olyan könnyen mondja hogy kezdj el beszélni vele más kérdésekbe is kíváncsi lennék hogy ki csinált már ilyet mert szerintem a legtöbb ember csak itt mondja de cselekedni már nehezebben mer.
2010. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
jegyeket, bérleteket! Kisasszony magától csak a telószámát kérem :)
2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És merre mén ez a busz?
2010. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

utolsó :'D ott a pont .


ez tényleg igen nehéz dolog miről is tudnád kérdezni hisz nem ismer,ismered szóval ha halgat zenét kérdezd meg milyen zenét hallgat mert pont hallodtad és nagyon tetszet vagy akármi de azért legyél hozzá közel tehát ne ugy hogy a busz egyikvégéből a másikba átgyalogolsz és ott hallotam a zenét :D


de ilyen alapon bármiből ki lehet indulni tetszik a ruhád hol vetted ?

2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ez nekem tetszik:


"Írd fel ezt az url-t egy papírlapra és csúsztasd oda neki."


esetleg hogy ne látszodjon, egy nevezhető takarólinkkel, amikor leszáll, vagy te, márha melletted ült.


de csak akkor ha kicsit is lehetwséges, hogy van nála esélyed.

2010. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Satanné ***** válasza:
Kicsit bátorodj meg!!!!Légyszi!!!!Ha tetszik beszélj vele........tudod én mennyire örülnék a helyedben, ha végre .......de nem......a lányok átveszik a stafétabotot,miért?mert olyan srácok vannak manapság, mint Te, nem mernek kezdeményezni........veszíteni nem veszítesz semmit, mivel nem ismered........bárki is vagy, nagyon örülnék neki, ha legalább neked menne...........beszélj, add át a helyed.....vagy foglald neki.....más tahó is szokott foglalni helyet a buszon....Te miért ne tehetnéd, hiszen nemes a cél...... (egy majdnem 21éves lány)
2010. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
tapsvihar az utolsó lánynak ;)
2010. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Satanné ***** válasza:
köszönöm a tapsvihart....
2010. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

énazért elvitatnám azt a tapsvihart. :D

minden tiszteletem mellett.


teljesen érthető, mert vannak földbedöngölő lányok. :D

ha nemet kap, akkor utazhat kitudjahány évig azzal a csajjal a buszon és nézhet másfelé.


másrészt mégis csak igaz, mert aki nem játszik az nem is nyerhet. :)

2010. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Satanné ***** válasza:

rövid az élet....nem lehet ennyit agyalni.......én szóba elegyednék vele a helyedben......és mi van akkor, ha nem jössz be neki????legalább nem élsz kétségek között.....

én esetem: van egy munkatársam....nagyon tetszik......beszéltem vele.....mertem kezdeni.....hónapokig rágodtam rajta, hogy vajon én tetszek-e neki..........kínlódtam.....fájt, hogy mi van, ha nem, és mi van ha igen.....nem birtam tovább......megkérdeztem......lehet hogy negativ volt a válasza...de mégis értékeltem, azért mert megnyugodtam...többé már nem kell rajta agyalnom......úgy hogy szedd össze magad és hajráááááá :) szorítok!

(a majdnem 21 tapsviharos lány)

2011. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!