Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Counter Strike 1.6 függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Counter Strike 1.6 függő vagyok lesz barátnőm? Vagy a 2 nem üti egymást? 18f

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

és is sokszor estem már ilyen kockasági problémába de amikor már nagyon gáz volt a helyzet elkezdtem mérlegelni a dolgot. Hogy például mit érek el vele az életben ha 10 alkalomból 8 szor lövök headshotot vagy, hogy van egy 85 ös karim és igazából mindig arra jövök rá, hogy az égvilágon nem leszek semmivel előrébb.

Szerintem te is gondolkozz el egy kicsit hogy ér-e ez ennyit neked...És ha már felteszed a kérdést magadnak az már haladás, valaki még magának se vallja be hogy kocka.

2010. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

99 óta csézek.de közben befejeztem a sulit,meg.. rengeteg nőt,csináltam 4 szakmát,jól keresek,vannak seftjeim is.és ma este már 3 wart lejátszottam.akkor játszok csak ha van rá időm.van amikor egy hónapig nem jutok gépközelbe.a cs meg az életed összehozható csak akarni kell.mivel ma van kicsit időm gépezni még akarok játszani.hirdetek mircen de b.sznak írni.

24/ff

2010. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Faiiiiiiiiiiiiiil

XDDDD beszarok, ez fuckyeah XDDDD wáááááh jaj anyám

2010. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 skelton ***** válasza:
Siralmas...
2010. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ugy, ahogy mar mondtak elottem is, de mesz emberek koze, akkor ismerkedhetsz lannyal. Szerintem a gep es a no nem uti egymast, de ez csak akkor lehetseges, ha randid van vagy talakozni kene a csajszival lemondod, mivelhogy var a jatek. Ilyet SOHA ne tegyel, mert ilyenkor az jatszodik le a csajba, hogy ah ennek a fiunak fontosabb a gep, hanem a fenebe. Es ez szerintem hulyeseg hogy nem lehet baratnod, ha mesz emberek koze es nem csak alszol meg gepezel, miert ne lehetne.... Menj emberek koze es attol meg cs-ozhatsz :)

Sok sikert!

17/L

2010. dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 lalakuka válasza:

Figyelj!

Elmagyarázom a történet lényegét!

Szerintem te egy tini srác vagy,aki azthiszi ha 1ül lehozza a kört vagy leoszt 20hst 3kör alatt már övé a világ.

Barátom ez nem így van.

Én is csztem és azthittem hogy 4 év játék után mitán elvették a steamem a VAC bol mer azthitték csalok.Lényegteln.

Azthittem vége az éltemnek nem tudok többet jáccani.

Tudod mit tettem?

Elköltöztem Pestre és kerestem magamnak 5-10 havert aki majd felvidit.

Jártunk szórakozni diszkókba és csajozásba is belejöttem egyszerre volt mikor 3 volt:)

Sokkal de sokkal jobb a való világ mint a gép előtt üllni és megölni a highokat.

Ajánlom nekedis ezt.

2011. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mintha ha tesóm írta vna:S
2011. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Próbáld ki a Sims- et, lehet barátnőd és ki se kell mozdulnod.
2011. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!