Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Counter Strike 1.6 függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Counter Strike 1.6 függő vagyok lesz barátnőm? Vagy a 2 nem üti egymást? 18f

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Én abba hagytam a WoW-ot 3 hónapja de még így se lesz soha, még nem adom fel nem vagyok 40 éves elkeseredett szűz, kb sosincs semmi esélyem idegenektől meg félek :S

F17

2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Gress ***** válasza:
egyébként meg attól még játszhatsz csak,csajozni is kéne mellette
2010. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátnőd akkor is, ha függő vagy, ellenben mások "így nem lesz barátnőd" válaszával! Én is 3.-dik éve "függő" voltam amikor rátaláltam a bnőmre! Szóval szerintem ritkán üti egymást a két dolog...:) Amióta van barátnőm abbahagytam a játékot.:P
2010. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán valami más hobbid is a CS-n kívűl?
2010. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Én lány létemre szoktam kockulni. De emellett szoktam járni szórakozni, odavannak értem a pasik neten is és a valóságban is, és 16 éves korom óta kisebb szünetekkel mindig volt/van párkapcsolatom, ráadásul nem is komolytalan (több hónaposak, több évesek). Volt olyan is, akivel játékban ismerkedtem meg, több, mint másfél évig voltunk együtt. Elég mesébeillő, de előfordul, én vagyok rá az élő példa. Csak tudni kell összehangolni a való életet és a számítógépet. Bár én már "felnőtt" vagyok, nekem egyszerű. Nem tudom, hogy egy kocka kamaszfiúnak ezt mennyire sikerülne... 21/L
2010. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy menyit ülsz a gép előtt,de ha mértékkel játszol akkor semmi köze egymáshoz a két dolognak,de hogyha letörlöd a cs-t a gépedről attól függetlenül még nem fog egy barátnő az öledbe pottyanni :)
2010. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem csinálok mást az a baj. Néha facebook de hát az is gép...
2010. dec. 28. 21:19
 28/38 A kérdező kommentje:
És volt hogy lemondtam randit csak mert war volt a cs-n de ez nem lesz többé
2010. dec. 28. 21:23
 29/38 anonim ***** válasza:

Bocsi, de egy hatalmas kocka vagy. találj magadnak vmi hobbit, pl járj el egy sportegyesületbe stb... A lényeg az, hogy rendszeresen mozdulj ki, és akkor rájössz, hogy az élet szép még úgyis, hogy épp nincs géppuska nálad. Ez talán majd segít, hogy kimássza a kis világodból, és akkor talán kereshetsz barátnőt. Csak azt jegyezd meg, hogy egy lány is ember => amíg nem mész emberek közelébe nem valószínű, hogy találkozni fogsz lányokkal, főleg olyan lányokkal, akik talán hajlandóak randizni veled...

De a lényeg, hogy ne maradj a négy fal között, mert kizárt, hogy majd a nagy Ő csak úgy bekopogtat az ajtón, hogy nem játszhatnátok-e le egy CS partit

2010. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Mekkora csíra xD én is az voltam, meg van a steamem eladom kell?xD

kül az első barátnőm csén keresztül ismertem meg. Bármilyen nevetséges is.De már abbahagytam a csét lassan 1 éve :)

19/F

2010. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!