Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az öltözködés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az öltözködés, a színvilág egy találkozásnál?

Figyelt kérdés

Mivel én a földszíneket szeretem, tehát drapp, barna, arany kiegészítők leginkább, de végülis bármilyen árnyalatból a pasztell-színeket részesítem előnyben és egy oldalon olvastam, hogy bármibe öltözzek, csak földszínekbe ne. Állítólag a pasik nem szeretik.

Na most nekem egyrészt nem állnak jól a túlságosan "vakító színek", másrészt nem is érzem magam jól bennük, nem illenek hozzám.

Öltözködésileg nem szeretem a sportos, lezser ruhákat, inkább az elegáns, nőcis stílus felé húzódom, amit úgy gondolom a pasztell színek fokoznak.

Ez tényleg ennyire hatással lenne, mint első benyomás?

Nagyon megütötte a szemem ez "guszutstalan földszínek" kijelentés.

Köszönöm a válaszokat előre is!

Egy fiatal lány


2009. jan. 24. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm...hol hallottál ilyet h "gusztustalan földszínek"??

Meglep.

Lehet h volt vmi antitudományos felmérés :) hogy a pasik nem szeretik, hát akkor én kivétel vagyok, és érdekes módon rengeteg lány van körülöttem aki drapp-barna ruhákban jár, vmi színes kiegészítővel és nekem nagyon tetszik. Kedvencem a barna kordszoknya/nadrág.


De továbbgondolva a dolgot: inkább abba öltözöl amit állítólag szeretnek a pasik? Akkor nem te választottál ruhát magadnak, hanem az állítólagos pasik.

Járj abban, amit szereszt, és akkor nem állítólagos pasik fognak környékezni, hanem valódi fiú, akinek te fogsz tetszeni.

2009. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, ne értsd félre, nem fogom magam kellemetlenül érezni magam és feszengeni egy pasi társaságában, mert ő tegyük fel a citromsárgát szereti piros nacival... :) Csak érdeklődésképp, hogy valóban így gondolkodnak-e. Ezelőtt fel sem merült volna bennem a kérdés, ha nem találok arra a lapra :)
2009. jan. 24. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, mi nem foglalkozunk a színekkel. Mindegy, hogy mibe öltözik egy nő, ha jól néz ki, jól áll neki (jól érzi magát benne)

Azt se tudom, mitől földszín egy földszín, 4-5 színt ha meg tudok különböztetni :P

A stílus számít, de színek meg öltözködés nem igazán egy találkozásnál (persze a stílus részei, de mégiscsak közvetett a dolog - nőies ruhák meg rosszak nem lehetnek ;) )

2009. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. jan. 24. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a pasi aki nem néz meg egy csinos nőt aki pl. egy drapp blúzt, egy meleg barna színű szoknyát és olyan semi-opaque (ezt csak így tudom) harisnyát hord egy csinos pár cipővel, az szégyellje magát!

33f

2009. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!