Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor van az első kézfogás, csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az első kézfogás, csók?

Figyelt kérdés
Mikor szokott ezekre sor kerülni, hanyadik randin kb? Nem vagyok egy tapasztalt randizós, szal nem tudom mit várjak. És valahogy az első randink után olyan hiányérzetem volt, hogy nem fogta meg a kezem. A csók az majd jön magától, gondolom ha majd mindketten úgy érezzük. De kb mikor szokott ez lenni? tudom, hogy mindenkinél más, csak egy átlagra vagyok kíváncsi:) 19-20 évesek vagyunk
2010. dec. 23. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nálam magától jött és váratlanul. Pl. Ismertem egy srácot látásból, meg köszönőviszonyba voltunk, pár koncerten összefutottunk. Az után egy buli alkalmával elkezdtünk beszélgetni, mondta, hogy hazakísér. Mivel hideg volt, mondta, fogjam meg a kezét, ne fázzon a kezem:) hazáig úgy mentünk, utána meg átöltelt és megcsókolt. Ennyi. Utána persze zavarba voltam egy kicsit, de mondta, hogy másnap felhív és találkozunk. Ez nagyon jó volt így, hogy nem volt eröltetett a dolog, hanem tényleg így megismerkedtünk és így alakult.

Ha nem mered megcsókolni, akkor csak öldeld meg szerintem, abból úgy is érzed, hogy jól esik-e neki, utána esetleg az arcára adj puszit.

Hajrá:)

2010. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A volt barátommal 2 év után újra találkoztunk. a második talin már megvolt a kézfogás, "szájrapuszi" és ölelkezés (mert nagyon hideg volt és vacogtam:)) a harmadik randin pedig rendes csók. Órákig :) <3

Azóta pedig már majdnem 3 hónapja együtt

15/L

2010. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel 4 hónapig voltunk együtt, ekkora kb. az 5.-dik randin mertem megcsókolni. Aztán szakitottunk fél év kihagyás következett. És Másfél hónapja megint együtt vagyunk, és már az 1.-ső alkalommal lesmároltam. Különben meg jönni fog az magától is. Most nagyon boldogok vagyunk, és órákig tudunk csókolozni.:$ SokSikert!

14/F

2010. dec. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első randi totális égés volt számomra, második randin viszont olyan jól kisimultak a dolgok hogy búcsúzáskor átöleltem ő pedig megcsókolt ami jó lesett mert nem számítottam rá. :) 15/F
2010. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!