Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen csaj? Bőv. Lent. :

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen csaj? Bőv. Lent. :

Figyelt kérdés

Először is.. 16 éves fiu vagyok, visszahúzódó típus, de sokak szerint aranyos vagyok, meg jófej. A legtöbb csaj viszont csak kihasználna.. (ha hagynám) Így elég sok barátnőm volt, de nem volt 1 komoly se. Elegem van az ilyen kis ri*ancokból, akik azt hiszik, övék a világ. stb. de gyakorlatilag már nemhiszem hogy létezik oylan, aki nem ilyen.

Igazából olyan csaj kéne (16év körüli) aki nem cigizik, nem piál, nem bulicentrikus, értelmes, megértő, de lehet vele hülyéskedni. Külsőre elég ha helyes, és nem ronda. Budapest környéki, nincs pasija, nem tartja magát mindenkinél többre, nem undok, és tudja hogy ő se hibátlan. Nem baj, ha nincs önbizalma, attól csak aranyosabb. :) Most.. ennyi jut eszembe..

Úgy érzem nem igen létezik ilyen lány, sajnos túl sokat csalódtam.


2010. dec. 23. 00:28
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat rossz kategóriába írtam..
2010. dec. 23. 00:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok,de nem Pest környéki,és 15 éves.:)
2010. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt egy újabb bizonyíték miszerint a gyk-sok örök elégedetlenkedők.


sokan azért rínak mert nincs senkijük-mások azért mert van valakijük de az gyakran utálatos vele,megbántja ésatöbbi-a következő kategória mint te:a válogatós.Aki felpróbált már egy csomó lányt de mindig jobbra vágyik-van mégegy kategória aki összejött álmai párjával de nem nyugodt sohasem mert hisztérikusan féltékeny

2010. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Ferihegy mellett lakom. Igaz, csak 14 éves vagyok. De a körzetemben már találkoztam sok ilyen lánnyal, nyugi vannak még, igaz, kihalófélben :)
2010. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. :D 16 éves. De Komárom az nem annyira Pest környéke. :D
2010. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyen vagyok,csak az a kar hogy nem vagyok Budapesti :(

de kitartas,valahol csak akad olyan lany a kornyekeden ;) Remelem megtalalod :) 16/L

2010. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2010. dec. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!