Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, de messze lakik. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és aztmondja hogy ő is, meg hogy nem érzett még ilyet, amit el tudok képzelni, mert elég furcsán viselkedik.. mintha nem tudná kezelni. én pest egyik feléhez lakom közel, ő a másik feléhez mind2en kb 1órára.. én felajánlottam, hogy elmegyek a vonat végállomáshoz, ahova beérkezik, de nemigazán akar beleegyezni. Azt mondja, anyja nem engedné.. stb.

Én meg akár miennyire szeretem nem fogok 3órát utazni oda+ vissza is 3at. Próbáltam elfelejteni, de nem megy. Előző barátnőm is kb ilyen messze lakott, vele hetente taliztam.

nemigazán tudom, mit tegyek. Már 3hónapja szeretem, emiatt szakítottam bnőmmel. 16éves vagyok, a lány 15

további kérdésre vállaszok.


2010. dec. 22. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok képesek ennyire, akkor vége van...
2010. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de szted nekem kéne elmenni?
2010. dec. 22. 22:56
 3/22 A kérdező kommentje:
mert szerintem ez így reális, így is én utazom többet.
2010. dec. 22. 22:56
 4/22 anonim ***** válasza:
Mi az, nem létezik msn, facebook, meg ilyenek? Ha mindenáron személyese akarsz vele találkozni, akk igen, neked kéne menned.
2010. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
személyesen
2010. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképpen ne utazz 3 órát, néha a csajnak is alkalmazkodnia kell a másikhoz, és időnként ő is vállalhatja ezt a 3 órát. Amúgy meg nem a világ vége ez a 3 óra sem, mert pl. a nővérem 2,5 órát utazott vonattal Szegedről Budapestre + mire kiérkezett a szegedi állomásra, az is 20-30 perc volt, valamint Pestről, mire eljutott a barátja házáig, az is majdnem 1 óra volt Budapesten belül. Tehát egy jó 4 órát eltöltöttek csak utazással, mire elértek egymáshoz. És meg tudták oldani: egyik hétvégén ő ment fel, a másik hétvégén a barátja jött le Pestről.


Szerintem Te is pontosan tudod, hogy ez "az anyja nem engedné" dolog egy duma, egyszerűen csak lusta, és a saját érdekei fontosabbak nálad. Szerintem ajánld fel az első bekezdésem utolsó mondatában említett kompromisszumot (amennyiben Neked is megfelel), és ha nem bólint rá, azaz elutasítja, akkor nem érdemes folytatni vele a kapcsolatot.

2010. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Funktasztikus ***** válasza:
41%
kérlek szépen az én bnöm töllem vagy 42 kmre lakik:)
2010. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 23.09-es:

Tehát úgy hangzik a kompromisszum, hogy egyszer az egyikőtök megy a másikhoz, másik alkalommal meg fordítva.

2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tudom előző barátnőmnél is ez volt, bár utóbbi időkben én mentem.. 5óra volt az út.

Nekem azzal van a gondom, hogy ő kifogásokat keres és arra vár én menjek mindenképp utána. pedig sztem 1-2alkalommal kibírhatná azt a. 2órát összesen, amíg élőben is megismerem(mivel eddig csak 1szer láttam).

2010. dec. 22. 23:16
 10/22 anonim ***** válasza:
Először akár mehetnél Te is (sőt, talán érdemes is elkezdeni minél hamarabb, és ezt barátnődnél tudod legkönnyebben megvalósítani), de ha utána nem jön, akkor kár ezt a kapcsolatot feszegetni. Mert ha fontos vagy a barátnőd számára, akkor neki is el kell jönnie egyszer, nem várhatja, hogy majd mindig Te menjél hozzá.
2010. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!