Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet következmények nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet következmények nélkül szemezni?

Figyelt kérdés
Pl nagy könyvtárban, ahol egymással szembe ülünk. Szemétség úgy szemezni, hogy ha elhívna utána esetleg egy italra, vagy akármire, akkor nemet mondanék? Vagy ha már szemezünk, az már jelent valamit?
2010. dec. 22. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem, az már szerződésnek minősül, nem lehet visszavonni...


ÚR ISTEN. Kérlek mondd, hogy ez nem komoly.

2010. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
-.-
2010. dec. 22. 21:05
 3/11 anonim válasza:
93%

a szemezés nem véletlenül jön létre két ember között..szerintem ez már egyfajta kölcsönös szimpátia alapja..

-Nem szemétség szemezni aztán nem-et mondani! a döntés a tiéd és mindig ott lesz neked! az a szemétség ha egyszer már nem-et mondtál neki, mégis "táplálod tovább a tüzet" és esetleg ismét szemezel vele..

2010. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez személy függő. én pl ugy ismertem meg 1 baromi jóarc srácot h szemztünk szemeztünk madj egyszer ő jött oda hozzám köszönt bejelölt fészen, felvett msnre stb....de lehet h valakinek semmit sem jelent egy kis flört=/
2010. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, jelent, velem is szemezett egy srác többször, majd mikor én léptem ő visszautasított.:(

Persze azóta is néz, és szemezünk, de ki érti ezt...

2010. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

21:09 miért utasított vissza?


Egyébként nem szemétség szemezés után nemet mondani, az viszont már az, ha a nem után is folytatod a szemezést. És igen, jelent valamit a szemezés. Minimum szimpátia.

2010. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért eléggé szemétség. Főleg ha sokáig megy a dolog. Mint ez egyik esetben ami velem történt régen. Napról napra szemeztünk, kb 3 hétig suliban. Már a végén elnevettem magam annyira néztük egymást és mosolyogtunk tovább. Végül odamentem, de közölte hogy egyáltalán nem jövök be neki. Szép munka!


De szerencsére ez ritka.


Volt egy másik eset nem sokkal ezután, amikor szemeztem egy lánnyal, de az előző eset után kicsit féltem, aztán amikor odamentem, mondta hogy: "Azt hittem már sosem jössz ide." ;)


Nem semmi.


Szerintem olyannal érdemes szemezni, aki tetszik neked.


21F

2010. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:12 - az a nő aki ilyet csinál, még éretlen. Egy komoly, okos, érett gondolkodású nő ilyet nem tesz.


Abban az esetben szerintem nem túl korrekt a lekoptatás, ha az kezdi a szemezést aki a végén nemet mond. Ha a srác keresi a tekinteted, te meg belemész a játékba és te is nézed őt, majd a végén nemet mondasz az számomra még rendben is van, de ellenkező esetben nagyon sz@rul tud esni. Akkor miért kezdte, miért bámul/keresi/viszonozza a tekintetem? Szóval értitek...

2010. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem.a csaj feljelenthet előre megfontolt szándékkal elkövetett szemezésért
2010. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22:02

Azért utasított vissza, mert állítása szerint neki más tetszik, csak akkor nem tudom, miért nézett ilyen feltűnően többször is, mert nincs rajtam semmi extra.

Meg azóta is néz, bár kicsit fura, van, hogy úgy érzem tetszem neki, de közben meg tudom, hogy nem.:/

Most meg egy másik pasi is el kezdett nézni...szemezni velem, de kerülöm a tekintetét, mert tudom, hogy van barátnője, meg nekem a másik srác tetszik.:(

21:09 voltam!

2010. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!