Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány msn-en órák óta azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány msn-en órák óta azt írogatja nekem, hogy mennyire rég nem szexelt, és már nem bírja tovább fizikailag. Többi lent?!

Figyelt kérdés
De már hetekkel ezelőtt is világosan megmondta, hogy tőlem semmit nem akar (szó sem lehet szexről sem), akkor ezt mégis miért pont nekem kell szajkóznia? Egy lány elmagyarázhatná nekem, hogy mi lehet a háttérben?
2010. dec. 19. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ezt miért neked írogatja.
2010. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úgy se fogja megválaszolni, ha megkérdezed. Ne várj logikát ebben a kérdésben. Te voltál a legmegbízhatóbb stabil pont a környezetében akinek el sírhatja a dolgokat. Ezt nehogy készpénznek merd venni, mert csúnya pofára esés lehet belőle. :D

Próbáld kipuhatolni hogy esetleg a lehetőségek között te is ott vagy e?

2010. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert annyira balféknek tart, hogy neked mondja el a szennyesét. Muszáj meghallgatnod?
2010. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már korábban szexeltem vele (évekkel ezelőtt), úgyhogy annyira nagy balféknek nem tarthat.
2010. dec. 19. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

De balfék vagy...

Én már megkérdeztem volna, hogy "ha hiányzik neki akkor mi a baj?", ha meg nem akar velem, akkor leráznám a gec*be

2010. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Funktasztikus ***** válasza:
Nöi Logika xD ne fogalkozz vele:P
2010. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annak volt igaza, aki csak azt mondta, hogy ccsak a szennyesét teregeti ki a lány nekem.. :) úgyhogy nekik + pont!
2010. dec. 19. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
viszket a nunája
2010. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy akar e veled dugni. Ha nemet mond, töröld. ;)
2010. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!