Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez komoly hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, ez komoly hátrányt jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon tetszik, szerintem én is neki :) Még nem ismerjük egymást, csak látásból, suliban.

Mostanáig dagadt voltam és elég pattanásos és ebből kifolyólag csak 1 barátnőm akadt, az se sokáig, 17 éves vagyok. De azt mondják, hogy most helyes vagyok és, hogy jó a testem. Azt is mondják, hogy okos vagyok, jófej, meg aranyos, de viszont a lány elég népszerűnek tűnik, nekem csak pár haverom van (nem azért mert elviselhetetlen lennék, csak meguntam, hogy a régi "barátaim" extasyt reggeliztek). Továbbá a zenei ízlésünk is különbözik szerintem, de ettől függetlenül szívesen eljárnék vele szórakozóhelyekre ha arról lenne szó, mondjuk táncolni nem szeretnék.

Szóval ha tetszik a fiú, akkor szívesen összejönnétek vele ezeknek ellenére? Mert azért nem hiszem, hogy túl nagy gond lenne, vagy igen?


2010. dec. 17. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit félénk is vagyok (ért pár komoly visszautasítás nehézsúlyú koromból).
2010. dec. 17. 14:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem jelenthet problémát:)

azzal nincs semmi baj,sőt jó is,ha kicsit különböztök:D

szóval hajrá;)

2010. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a lány mennyi idős? : D amúgy meg hajrá. ; D ez nem hátrány. szedd össze a bátorságod, és mosolyogj rá jó sokat. szemezzetek, és ha elég bátor leszel menj oda hozzá , és kezdj el vele valami sablontémáról beszélgetni. : p

L.

2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tegyél az egészre. dögös vagy, lehengerlő. kezdeményezz;)
2010. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Csak én lány vagyok. Régebben sokkal visszahúzódóbb voltam. Mind viselkedésben mind öltözködésben. Bő pólók, amikben semmi alakom nem volt, állandóan hátrafésült lófarokba összefogott haj, nulla smink. És nem si éreztem magam jól,de nem hittem, hogy én tudnék szép is lenni. És kb egy éve levágattam a hajam, szűkebb, tapadós felsőket kezdtem hordani. Fura volt először, mindenki azzal jött, hogy mennyit fogytam, közbe csak az öltözködésemen változtattam. Aztán jött a szalagavató és kisminkeltem magam, és azóta hétköznap is sminkelek, persze csak minimálisan. És életemben talán először jól érzem magam a bőrömben:) Néha jönnek visszajelzések, hogy szép vagyok és annyira fura, még mindig meglepődök néha, hogy most komolyan mondta az illető?

Én úgy vettem ki a szavaidból, hogy te is így vagy vele, hogy még nem érzed a változást. Legyen önbizalmad, és jó esélyeid vannak sztem:)

19/L

2010. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!