Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány esetében mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány esetében mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Ha elmondja egy srácnak, hogy tetszik, vagy bejön neki, és a srác erre nem reagál, esetleg közli vele, hogy nem érdekli, vagy neki más tetszik, akkor egy újabb kezedeményezés vagy randira hívás már túlzás?

Pasik ti szeretitek, ha egy lány rámenős, vagy inkább, ha kéreti magát? Egy esetleges szerelmi vallomás visszautasítása után (amit a lány tett), ha a lány már nem mutat érdeklődést, akkor nem törődtök vele?

Soha nem voltam az a pasikra nyomulós csajszi, épp ezért nem tudom, hogy csavarjak egy srácot az ujjaim köré.:(


2010. dec. 16. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hány napja történt ez kb??

És mit csináltál, amikor ezeket elmondta?

Szoktad látni, hogy más után nézelődik?

Szerinted milyen az a srác?Félénk?

2010. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
4 napja történt, és mit csináltam, hát elfogadtam, hogy neki más tetszik, hisz mi mást tehetnék..., nem, nem nézelődik más után, legalábbis én nem láttam, és a srác nem félénk, vagy ha az, akkor jól leplezi...am, csak nem te vagy Ő, hogy ennyi kérdés, de nem, Ő nem hiszem, hogy irogat ide...:P
2010. dec. 16. 20:01
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem az jön be hogyha kicsit kéreti magát a lány de ad olyan jeleket hogy próbálkozzak tovább :)

sokkal könnyebb akkor ha pl. ismeritek egymást jó ideje ,mert akkor tudod hogy mit szeret , hogyan járhatnál a kedvében ...

18/f

2010. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ma már az se ha megdugod
2010. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha nyomulsz a gyerekre vagy a fiukra akkor azt hiszi krva vagy

senkisem szereti a könnyű prédát(trabant)

amiért harcolni kell azt mindenki szereti (bmw)

ha nem hagyod hogy harcoljon érted hanem odadobod magad nemfog tisztelni

25f

2010. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én imádom ha egy csaj nyomulós!

20f

2010. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!