Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány esetében mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány esetében mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés

Ha elmondja egy srácnak, hogy tetszik, vagy bejön neki, és a srác erre nem reagál, esetleg közli vele, hogy nem érdekli, vagy neki más tetszik, akkor egy újabb kezedeményezés vagy randira hívás már túlzás?

Pasik ti szeretitek, ha egy lány rámenős, vagy inkább, ha kéreti magát? Egy esetleges szerelmi vallomás visszautasítása után (amit a lány tett), ha a lány már nem mutat érdeklődést, akkor nem törődtök vele?

Soha nem voltam az a pasikra nyomulós csajszi, épp ezért nem tudom, hogy csavarjak egy srácot az ujjaim köré.:(


2010. dec. 16. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem,de beválik!
2010. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre vűlaszolni, komolyan...

Mi csak a lotyókat nem szeretjük...

Az sem jó, ha valaki mindenkire rámászik, de az sem, ha 2 évig küzdeni kell érte...

Nem lehet megmondani. Embertől, helyzettől függ...

2010. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha valakinek könnyen odaadod magad, mert kívánod és jól ismered. Az viszont igen, ha másnap már nem érzel semmit vagy másnak is odadadod magad...
2010. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az sem baj, ha nem vagy az a könnyű nő (sőt), de ha teljesen semlegességet mutatsz, ne várj sok jót.
2010. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedjetek meg, aztán alakul, ahogy alakul.
2010. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak olyat ne tegyél, amit majd megbánsz és ne mesélj be hülyeséget a párodról magadnak + ne csapd be!
2010. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát igen szinte tök semleges vagyok vele, pont úgy viselkedek vele mint mással...:( Mivel visszautasított, nem nagyon merek nyomulni, nehogy eltávolodjon tőlem teljesen, pedig tudom, hogy hírtelen érte a vallomás, és nem nagyon tudott mit kezdeni vele...:(

Csak szeretném megismerni közelebbről de nem tudom mit tegyek.:(

2010. dec. 16. 17:59
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj akkor. Barátkozz vele össze! Azt ne hangoztas soha, hogy a legjobbb barátod. Azt érezni fogja magától is, hogy szeretsz vele lenni és akkor nem fogja azt hinni sem, hogy csak barát akarsz lenni.

Hogy utasított vissza? Azt nem tudod, hogy miért?

Egyébként mit gondolsz magadról?? Szépnek tartod magad?

2010. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen elhívtam egy percre, és elmondtam, hogy tetszik, szegényt sokkolta, vagy nem tudom, ledöbbent, biztos nem gondolta, hogy ezt akarom mondani, aztán mondta, hogy neki más tetszik, de azt sem tudom, van e barátnője vagy sem, azóta is minden olyan mint előtte, kedves és én is, csak nem tudom érzi e vagyis szerintem nem, mert nem tudom kimutatni...:(

Kimondottan nem tartom magam a világ szépének, egészséges önbizalmam van, vannak napok amikor jobban kivagyok békülve magammal, az alakom szeretem, az arcom meg amolyan kislányos...

Ápolt vagyok, igényes, és mindig csinos.

2010. dec. 16. 18:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a külsőddel gond lesz, de így elsőre a belsőddel sem.
2010. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!