Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kövér vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintetek én kövér vagyok?


178-179 cm.

85 kg.


A Testalkatom így néz ki.:

[link] (1.kép)


[link]


3.csaj


13 éves vagyok,sokan azt mondják hogy még ezzel ne törődjek,de sajnos engem nagyon zavar..:/

Többféle Fogyókúrát/több sportot kipróbáltam hetente 4x

de semmi eredménye..lehet hogy azért nem tudok fogyni mert így születtem?

Kérlek válaszoljatok.


Ja és fiúk,nektek bejönnek még az ilyen testalkatú lányok.?:)


2010. dec. 15. 20:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

20.55.

Tudom. Azért is használtam az ILYEN szót.

Ezzel arra próbáltam célozni, hogy a nehezen tudom elképzelni, hogy egy 13 éves lánynak huszonéves nőkhöz hasonló alkata van (mint ugye a képen látható modellek). De azért nem zárom ki, ezért kérdeztem rá.

2010. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én is ezt mondom XD ne hasonlítgassuk a kettőt 1máshoz XD adjon 1 normális képről 1 linket 1xübb ahhoz hogy eldöntsük h mi merre hány méter nem kell virítani semmit XD [nem mintha 13 évesen bármi is virítható lenne a csajok többségénél]
2010. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen, kövér vagy, tessék nekiállni sportolni, mielőtt teljesen elszalad veled a ló, kérd ki a háziorvos tanácsát is
2010. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nálam ez még nem kövér csak husi :D De hááááát nagyon határeset :P De én válogatós vok ebben a tekintetben másoknak lehet jobban bejön.


"Többféle Fogyókúrát/több sportot kipróbáltam hetente 4x

de semmi eredménye.."

Nem próbálgatni kell wazze hanem csinálni :D:D


17/F

2010. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13 évesen 178 cm? Basszus, én inkább a miatt kezdenék el aggódni, hogy lesz-e elég magas pasi? Amúgy igen, nekem ez jön be.
2010. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jajj istenem csak az a lány áll neki fogyózni aki jól néz ki, a nagyon kövérek nem állnak neki, te epdig szerintem elég jól nézhetsz ki ha nem egy olyan ,,gomböjű massza" vagy hanem formás. És hagyd ezeket a hülyeségeket a lényeg hogy ilyen maradj szeresd magad és más is megszeret! :))


15/F

2010. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az a durva h még csak 13 vagy :O


21/F 180 cm, 80 kg

2010. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!