Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, hogyan tudnám az értésére adni, hogy bejön?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fiú tudja magáról hogy helyes, volt már jópár barátnője - emellett viszont teljesen normális, bár kicsit néha túl sokat mesél magáról, de ez belefér :). Nekem nem volt még barátom, szóval nem vagyok tapasztalt meg semmi, és szeretném, ha lenne valami vele.

Együtt szoktunk hazajönni, nagyon sokat beszélgetünk, közös témák vannak, satöbbi, csak szeretnék egy kicsit többet...


2010. dec. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, legyél vele kedves, szemezz vele; D ennyit tudsz tenni. a többit adja a helyzet. sok sikert! ; )
2010. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez eddig megvolt, meg úgy veszem észre rajta, hogy én is bejövök neki, csak... hát nem tudom hogyan tovább, tényleg nem vagyok tapasztalt, ráadásul ilyen esetekben elég félénk :)
2010. dec. 15. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Off:Hogy van 86% a az 1. válaszolónak ha nem képes felfogni a kérdést?
2010. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mit kéne tennie, hogy be se égjen, és a srác is megértse? (:
2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy dolgot azért leszögeznék... lány vagyok xD mielőtt jönnek az idióta kommentek :D
2010. dec. 15. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki hogy le akarod sz..ni!
2010. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!