Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám a klub értésér...

Hogyan adhatnám a klub értésére, hogy én is szeretnék segíteni a program szervezésében?

Figyelt kérdés

Szóval járok egy klubba, vagyis nem is annyira járok, mert fél év alatt három klubösszejövetel volt. A klubban csak én vagyok lány, mindenki más férfi, az átlag életkor 35 év. Én eléggé kilógok a sorból, de én úgy vettem észre, hogy bírnak, jókat poénkodtunk klubtalálkozókkor. Most nyáron szervez a klub egy nagy kiállítást, ami rengeteg munkával jár. És azt veszem észre, hogy engem észrevétlenül (vagy szerintük észrevétlenül), de kihagynak a szervezésből. A klubvezető minden héten ír egy kör e-mailt, amiben tájékoztatja a klubtagokat, hol tartanak az előkészületek. És én azt látom, hogy mindenki csinál valamit, csak éppen én nem. Már a legelején megmondtam, hogy én szívesen segítek, és azért járok a klubba, mert szeretem ezt a hobbyt. De engem bánt, hogy akárhogyan is nézzük, de kiközösítenek. Mindent utólag tudok meg. Valószínű az is szerepet játszik, hogy én messzebb lakok tőlük, ők össze is szoktak néha-néha futni, meg végülis barátok valamilyen szinten. De amikor meghívtak (exbarátom hívott meg), akkor azt mondták, hogy örömmel látnak, mert szükség van új emberekre. Hát most látom mennyire... Hogyan érhetném el, hogy engem is bevonjanak az előkészületekbe? Mert így semmi értelme nincs klubtagnak lennem. Pedig én beleéltem már magam, hogy majd a rendezvénykor két napig együtt hülyülünk, mert nagyon jókedvű a társaság, meg más rendezvényeken is összefutottam több emberrel, és soha senki nem utalt arra, hogy zavarnám őket, inkább mindenki mosolygott, meg "kereste a kegyeimet", poénkodtak, hogy ki vihet haza, meg hasonlók. De akkor mire véljem a viselkedésüket?


Előre is köszönöm a választ!


2009. júl. 4. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!