Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 14 évesen még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Majdnem minden osztálytársamnak van valakije csak nekem nincs senkim!!!Néha kicsit ciki előttük, mert mindenki az élményeiről beszél én meg hallgatok nagyokat!!!
2009. jan. 21. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg az a ciki, hogy 14 évesen ezt gáznak tartod! Miért kell majmolni a suli összes kis ***-ját??? Amúgy meg honnan tudod, hogy igazat mondanak???

Nem maradtál le semmiről. Bőven ráérsz még ezzel. Tudod a középiskolába már némileg érettebbek a diákok, mint általánosban. Ott a normálisak nem terjesztgetik magukról, hogy hány tucat pasival kavartak (ez egyáltalán nem büszkeség!) és nem is cikizik a többieket. Aki meg mégis piszkál, le kell tojni. Gyerek még, majd felnő.

2009. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért ez durva :D !

Ma már trendi ha egy 14 éves csajnak 10 fiuja volt? ugysem kezdetek igazán egymással semmit, szeretni nem tudjátok ugy igazán egymást. Teljesen felesleges nem késtél el semmivel, ahogy mondták, szerezz sok barátot, ismerőst, késöbb jol fog jönni.

Nálunk általánosban volt egy csaj aki jart egy csomo fiuval (szép kiscsaj volt mellesleg), nemrég találkoztam vele és tökre "kiégett", senki nem akar már vele lenni. Szerintem egy lányban legyen annyi hogy nem adja oda midnenkinek magát, csak azert hogy legyen valakije.

2009. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondolom!!!De azért jó volt tudomást szerezni arról hogy ti mit gondoltok!!!
2009. jan. 22. 17:05
 14/15 anonim válasza:
Az a gaz ha 14 evesen mar volt valakid...
2009. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem se gáz! Én 14 vok és még nekem se volt senkim(egyenlőre). Most alakul nekem valami... de ne siesd el a dolgot. Bízd az időre és ha majd "lila ködöt látsz"(én igy hívom a szerelmet) akkor próbálkozhatsz. De ne erőltess semmit. Várd míg eljön a Nagy Őd!!
2009. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!