Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 14 évesen még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Majdnem minden osztálytársamnak van valakije csak nekem nincs senkim!!!Néha kicsit ciki előttük, mert mindenki az élményeiről beszél én meg hallgatok nagyokat!!!
2009. jan. 21. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen? Ne mókázzunk már. Egyáltalán nem gáz. Gyűjtsd jó sok ismerőst, barátot, majd találsz.
2009. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem baj! Fiatal vagy még. 14 évesen hová sietsz? Semmiképp ne akarj magad mellé valakit csak azért, hogy ne legyen ciki a többiek előtt, hogy nincs senkid. Nekem 16 évesen volt először barátom, és nem maradtam le semmiről! Mindig álltam hozzá, hogy majd jön, ha eljön az ideje. Szóval emiatt ne aggódj. :)
2009. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok és eddig csak 1pasim volt de kb semmi nem történt csak akkor 2szóval többet szóltunk egymáshoz. Most én is vágyakozom egy pasira és nem gáz hogyha nincs még.
2009. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ilyen parasztfalván mint ahol én lakom ott nem is gáz de nemsokára elkerülök középsuliba, ahol sztem gáz lesz!!!
2009. jan. 21. 19:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki vagy baj...Ha ez megnyugtat,én 20 éves vagyok és még nem volt sernkim,ez van.Meg ne azért akarj magad mellé valakit,hogy legyen,hanem tényleg azért,mert szereted. :) A lényeg nem vagy lekésve semmiről se! :)
2009. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
énis 14 vok. ÉS énsem jártam még senkivel. De nem is akarok csak azért hogy olyan legyek mint a többi. szóval nem gáz
2009. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Váááá,ilyen öreg p..csa lennék? 26vagyok,18 évesen jöttem össze az első pasimmal és egyáltalán nem volt ciki. Minek is siettem volna,nem hajtott a tatár:-)14 évesen még marhára de nem érdekelt a pasizás, inkább rajzoltam helyette, és persze a tananyagon járt az agyam,anyám el is s..ggelt volna ha pasizásnak csak a gondolatát megérezte volna rajtam!!De persze ez még a múlt században volt:-D
2009. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy gáz,ha neked ez a fontos,hogy mások szerint gáz-e hogy 14 évesen nem volt pasid.Barbiznotok kellene még nem pasizni.Szerintem azokra a dolgokra koncentrálj most amik fontosak lesznek az életedben,mint pl a tanulás.Ha nem vagy még középsulis,akkor max 8-as vagy.Úgyhogy szerintem a kérdésed gáz.A pasizáshoz agyilag is meg kellene érni valamennyire,és persze felelősségtudat kellene jóval több belétek.
2009. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem 16 éves koromig nem volt pasim... (ja de , bocs 2 napig xD)pedig nem vagyok egy csúnya ..
2009. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj. Nekem 18 éves koromig nem volt pasim. szüzességem is 21 évesen vesztettem el, semmi nem történt, jól vagyok, boldog, és SZERELMES
2009. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!