Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEhet, hogy örökre elvágtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEhet, hogy örökre elvágtam az esélyeimet nálla? Kérlek vélemény?

Figyelt kérdés

3évvel idősebb a srác. Anyukám ismeri az anyukáját, mi viszont csak távolról figyeljük egymást.A suliban szünetben mindíg lejött a földszintre ahol én is voltam, meg megdobált hógolyóval.Anyunak elmeséltem, hogy milyen képet tett fel h mit keres egy mosógép a szobájában?Anyu megkérdezte az anyuját, és mondta, hogy csak 3órára vitték be és őmeg képesvolt lefotózni? : D nagyot nevettek. Erre most látom, hogy le van szedve a kép. Ma meg egész nap nemláttam a srácot, csak reggel messziről amikor megjött a suliba. Lehet, hogy haragszik?


előre is köszi. : S :(


14/L


2010. dec. 14. 22:13
1 2 3
 11/21 Funktasztikus ***** válasza:
100%
de a pasinak is soke sze van egy mosógépet lefotózni:Dmi volt a cim?: bent mostamxD....am minden vices pilanatot elkel kapni:P
2010. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

borsófőzelék: most elképzeltem, hogy eddig így hunyorogva olvasod erre JAAAA. XDD

örülök, hogy jó napod lett; D

végülis lehet "kicsit" túllihegtem a dolgot. De annyira nem akarok semmit elszúrni. : D

Késővanhátna. amúgy is nemtudtam érthetőbben rni, hogy ne legyen 2oldal; D

2010. dec. 14. 22:34
 13/21 A kérdező kommentje:

nem hanem, hogy gyönyörűaszobám? :D

nemcsakamosógépvoltrajta. összkép.; D

2010. dec. 14. 22:36
 14/21 anonim ***** válasza:
Az agyam is lassú már ilyenkor. De idő kellett, mire felfogtam. :D
2010. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
egy mosógépért örökre megharagszik rád valszeg.. de ez csak úgy 90%.
2010. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 PT-Daniel ***** válasza:

URISTEN! Mi is ennyire zoknik lehettünk 14 evesen?

Probalok visszaemlekezni:

Hmmmm.... altalaban azt a lanyt dobtam arcon, amelyik a legjobb celpontot nyujtotta. Es haragudni akkor haragudtam, ha emiatt beköpött a tanarneninek!


Kicsi csillag, mi fiuk hihetetlenül egyszerüek vagyunk! Ne bonyolitsd tul! Mert, akkor mi nem ertjük, hogy most akkor mi a halal van, hogy most miert viselkedsz mashogyan, erre meg te kezdessz el ketelkedni, mire ö...

HAT NEM ERTED!?! Az örületbe kergettek minket az intepretacioitokkal!

Adj neki egy kekszet, aztan egy puszit es a tenyeredböl fog zabalni... (Bocsi, fiuk, hogy elarultam a titkunkat!)

2010. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért téged dobott meg, mert téged ismer. Barátnőid gondolom nem,
2010. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
nyakadat kéne elvágni nem az esélyeket kicsim :)
2010. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ő a mosógépbe szerelmes. Üljél még szépen a seggeden az iskolapadban és tanulj! B.szani ráérsz később is.
2010. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ne zavarjon, hogy ezt akár el is olvashatta... szóval mi van akkor, hogyha a srác már tudja, hogy itt mit írtál?...

Szerinted milyen véleménye lesz utána rólad? Kár volt a hógolyó...

2010. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!