Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEhet, hogy örökre elvágtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEhet, hogy örökre elvágtam az esélyeimet nálla? Kérlek vélemény?

Figyelt kérdés

3évvel idősebb a srác. Anyukám ismeri az anyukáját, mi viszont csak távolról figyeljük egymást.A suliban szünetben mindíg lejött a földszintre ahol én is voltam, meg megdobált hógolyóval.Anyunak elmeséltem, hogy milyen képet tett fel h mit keres egy mosógép a szobájában?Anyu megkérdezte az anyuját, és mondta, hogy csak 3órára vitték be és őmeg képesvolt lefotózni? : D nagyot nevettek. Erre most látom, hogy le van szedve a kép. Ma meg egész nap nemláttam a srácot, csak reggel messziről amikor megjött a suliba. Lehet, hogy haragszik?


előre is köszi. : S :(


14/L


2010. dec. 14. 22:13
1 2 3
 1/21 Funktasztikus ***** válasza:
100%
uuristen.....nöi logikaxD baszzus szted ilyenért képes megharagudni????xD
2010. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Valójában el se mondtad az okát, miért haragudhatna rád....
2010. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

remélem nem. : S

Csak azért gondoltam, mert még habár személyesen nem beszéltünk, mindent tudok róla. O_O és valamiért nagyon tetszik.Érzem a belőle áradó kedvességet, és jóságot. Ez fogott meg. : D

Csak féltem, hogy..oké női logika. igazad van : DD


és szerinted ha megdobált hógolyóval lehet, hogy tetszek neki?: $ többen is voltak ott. miért pint engem? :Dbnőim is ott voltak. persze ennyiből nem lehet megítélni. de mégiis?: D na jó legalább tudok aludni. Annyira beijedtem. :$

2010. dec. 14. 22:19
 4/21 A kérdező kommentje:
2. arra gondoltam, hogy azért, mert azt hiszi, hogy én direkt be akartam árulni az annyánál. És, hogy lehet leszedette vele. Bár elég jófej az anyja. : D
2010. dec. 14. 22:20
 5/21 A kérdező kommentje:
*pont
2010. dec. 14. 22:20
 6/21 Funktasztikus ***** válasza:
100%
de egy mosogépért nem fog haargudni föleg ha jjót is nevettek rajta figyelj esély van rá hogy tetszesz neki...:)
2010. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én ezt a rész k_rvára nem értem:

"Anyunak elmeséltem, hogy milyen képet tett fel h mit keres egy mosógép a szobájában?Anyu megkérdezte az anyuját, és mondta, hogy csak 3órára vitték be és őmeg képesvolt lefotózni? : D nagyot nevettek. Erre most látom, hogy le van szedve a kép. "

2010. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Menj fel az ő emeletére és menj oda hozzá és kérdezd meg. Nagylány vagy már, szedd össze a bátorságodat! Megkérdezed, ha társaságban van, hogy beszélhetnétek-e és ha odébb mnetek a társaságtól, akkor elmondod, hogy bocs, ha bekavartál, de nagyon tetszett neked a képe és ezért mutattad meg anyukádnak is, mégegyszer bocs, ha otthon esetleg ezért leb.ták volna. És elmész. Mivel tényleg úgy néz ki, hogy akar tőled valamit, ezért ez arra is jó, hogy elinditson köztetek egy beszélgetést és felbátorodjon, ha akar... Legközelebb lehet ő megy oda hozzád valami ürüggyel...
2010. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy nagyon félős vagyok. Egyszer beégtem egy fiúnál. (első szerelem) és azóta ilyen téren...Még mevárom hátha holnap másképp lesz. ezzel az is baj, hogy mindíg minimum 5 osztálytársával van.És közöttük meg 3 elég bunkó.

De ha ettől eltekintenék hosszabb szemezésre is szükségem lenne, ahoz, hogy ezt megmerjem. Az a baj, hogy ő meg aztán végképp visszahúzódó barátkozás terén..

2010. dec. 14. 22:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj leesett XDXDXDXDXD

Csak hozzá vagyok szokva normális fogalmazáshoz.

XDXDXDXD

Ez tök vicces. :D Biztos nem rágott amúgy be, de most szarrá röhögtem magam. :D

2010. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!