Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most bunkó vagyok ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bunkó vagyok ha minden csajt megbámulok?

Figyelt kérdés
pl: soha nem szoktam a járdával szemezni, nagyrészt előre nézek és aki szembejön azzal szemezek, úgymond akarva akaratlanul. Néha rendesen ívben kerülnek meg a lányok.. Félnek, bunkónak tartanak azért?
2010. dec. 14. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én igaz hágy lány vagyok, de én is ugyan ezt szoktam, hogy megbámulom, illetve jól megnézem a helyes srácokat, mármint akik bejönek nekem. Nem egyszer volt már rá példa, hogy annyira tetszett, illetve bejött nekem az illető, hogy még el is mosolyogtam magamat mikor szembe jött velem a járdán, és miután megpillantottam végig a szemébe néztem... Én is akarva akaratlan, nem tudom levenni róluk a szememet.

De ez hogy lenézően néznek az emberre ezek a műkörmös miss 3,14csák, az azért már...szánalmas. (Nem kell velük foglalkozni, szívtelen tuskó az ilyen egyedek 90%-a.)


Ez amugy, szerintem egyáltalán nem bunkóság, és még csak nem is lehet idegesítő, mivel ha az illető esetleg pesten jár, és nézi meg a csajokat/srácokat, minden nap más-más embert néz meg magának.

Remélem érthetően fogalmaztam! (:

16/L

2010. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
* hogy lány vagyok (előző voltam)
2010. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 dollymelyo ***** válasza:

lehet tul erősnek találják a szemedet:DDD

vagy a nézésed az a tipikus 'belelátok a bugyidba' néézés(:

és ezzel nincs is semmi baj, csak vlki nem szereti, meg ugye bár a szem a lélek tükre, és ez olyan intimszféra átlépésének tekinthető:D

2010. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pl. nem szeretem az olyan embereket, akik egyfolytában bámulnak mindenkit. Nem szoktam az emberek szemébe nézni és nem azért ,mert bunkó vagyok. Csak egyszerűen nem érdekel. Meghagyom másnak a szemezgetést. Hát na előfordult olyan is akit nem tudtam nem észrevenni. Közel voltam hozzá, hogy belemarkoljak a seggébe, meg sziszegtem is de aztán próbálom a hűvös külsőt mutatni. Aztán ha már messze van akkor, kaparom az arcomról a bőrt, hogy hejjj de miccsoda férfi volt. Szóval én nem látom értelmét az ilyenfajta gyerekes játékoknak.
2010. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!