Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, legszínvonalasabb magyar társkereső oldal?
2010. dec. 14. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A való élet :)
2010. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A való életben próbálkozz! Tapasztalatból mondom, volt 10 barátnőm egyikkkel sem tudtunk találkozni...
2010. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a gond:S hanem ott sok a komolytalan(kalandvágyók, szórakozás). Aki komoly kapcasolatot keres rájön hamar, hogy ott átverik és törli magát. Akik komolytalanok ott maradnak és szórakoznak tovább. Én komoly kapcsolatot keresek, de nem társkeresőn, viszont nem zárom ki a netes ismerkedést, más is keres komoly kapcsolatot neten, hátha sikerül:) csak nehéz
2010. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem a kérdésre válaszoltok?

amúgy sztem szerencsével bármelyiken találhatsz valakit. persze megfelelő mentalitás kell hozzá hogy társkeresőzz. love.hu és parom.hu is használható sztem. parom.hu talán jobban, prémium nélkül is, bár nemtudom most milyen, 2 éve voltam rajta kb. aztán megúntam mert végigértem a korosztályomba tartozó és lakóhelyemhez közeli lányokon. aztán a nyáron tök viccből love.hu ra regisztráltam, mert adtak 1 nap VIP t, csak szórakoztam unatkoztam kb, VIP nélkül az elég nehezen használható, nagyon levan korlátozva. de azzal az egy nap VIP el megismertem életem első barátnőjét :) szóval szerencsével össze is jöhet társkeresőröl is.

amúgy én is inkább a való életet preferálnám, de ha beakad netről egy ismeretség és összejöttök, utána senkit nem fog érdekelni hogy hogyan találtatok egymásra.

holnap talizok vele elvileg, már nagyon várom :)

2010. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baluka423 válasza:

randik.hu - [link]


Igényes, nagyon profi és még ingyenes is!

Többi társkereső sztem eléggé elvan maradva tőle.

2011. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] pl jó vagy az ffr
2011. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!