Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Járnátok pattanásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok pattanásos lánnyal?

Figyelt kérdés
Mert én tele vagyok pattanással, próbáltam már mindenféle krémeket, tisztítót, stb. de nem használt...
2010. dec. 14. 16:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
pattanás az a tinédzser korban alap dolog, ne ezen parázz, hiszen alapból is ronda vagy...
2010. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy gáz! Minden tininek van pattanása, sé neked nincs kirívóan sok, vagy nagy, gennyes.

17/L

2010. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok amúgy? Egyáltalán nem csúnya! HÁny éves vagy?

a 17/L

2010. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
14...
2010. dec. 14. 16:47
 15/23 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, pár év múlva gyönyörű nő lesz belőled, most sem egyébként csúnya csak azért írják, hogy arcoskodjanak. Én is visszanézem magamról/ismerőseimről a 8.-os képeket, jesszus.. brutálisak...
2010. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a második képen jól nézel ki :D

és nem gáz egyáltalán a pattanás

2010. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szép vagy és fiatal, a pattanás meg nem gáz, mert elmúlik. Ha érdekel akkor még hozzá tenném hogy a hajaddal kezdenék valamit a helyedben :$ különben jó csajszi vagy ;)
2010. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy csúnya, sőt:) Pár év múlva még szebb leszel. Az arcodra meg ne kenj semmi sz.rt majd elmúlnak. Nekem is most múlnak elfelé 17 vagyok.
2010. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert amikor az én pofám volt tele pattanásokkal, mindenki elutasított meg kirekesztett.
2010. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 david1921 válasza:
Aki azt irta hogy pattanás nélkül is csúf lenne...nézd az egód miatt te akkora paraszt vagy hogy még a pizzát is kenyérrel eszed...amúgy mindenre van megoldás...én a szakembert másnéven a bördokit ajánlom én nem rég kezdtem bele aknenormin kúrába de már sokat javult a bőröm...arra kell oda figyelni hogy ajakápoló meg miegymás hogy használjam nem mellesleg rengeteg folyadék...és a kencék se maradhatnak el....éjszakára skinoren lubexyl...az utóbbi az a hátra van...ez kicsit gyorsabb megoldás...am szégyen nem szégyen én férfi léttemre törődök azzal hogy kinézzek valahogy de ha valakit nem érdekel a saját külseje lehet attól még jó hogy pateszos csak nekem nem tetszik a csúnya bőr hanem változtatni akarok mindenféleképp...ez nem azt jelenti hogy csúnya vagy...sőőt ismerek olyan csajt akin pattanásos...de ő az ital miatt...és ha nem inna és józan életet próbálna élni vagy mérsékelné az ivást akkor kaphatna pasit...látod a viselkedés is számit...én ha látok egy embert aki nem törődik ennyire magával nem itélem el mert neki az az életforma a legjobb most azért ő nem lehet hibás mert neki úgy jó...neki úgy jó és kész nekem meg igy lesz jó és kész :) akárhogy dönts nem leszel kevesebb kedves kérdező lány...19/F
2011. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!