Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Volt már ugy veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Volt már ugy veletek, hogy egy jo csaj szerelmet vallott nektek és nektek tetszett a csaj, de nem léptetek semmit? Ha igen, akkor miért nem léptetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg bejössz neki legalább valamennyire, és ha ölelgetett és puszilgatott, akkor biztos nem olyan nagy balfék. A legvalószínűbbnek így már azt tartom, hogy szimpatikus vagy és tetszel is ugyan neki, de talán mégsem szeretne komolyabb kapcsolatot veled. Vagy azért, mert nem vagy pont olyan, amilyet szeretne, vagy egyszerűen nem akar egyáltalán semmilyen komoly kapcsolatot.
2010. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Lehet csak megdugna de lelkileg nem vonzódik hozzád csak testileg. Sajnos van ilyen is.
2010. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De o nem az a tipus akinek csak azert kellenek a csajok hogy jol meg.... oket.... Rendes fiu, es nem volt meg baratnoje szoval meg picit tapasztalatlan....
2010. dec. 14. 15:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Miért, te mit gondolsz, miért van? Írtunk már több mindent, egyiket se tartod valószínűnek.
2010. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
En mit gondolok? Szerintem mivelh meg soha nem volt baratnoje beijjedt... Ha nekem tetszene egy fiu aki csak ugy szimplan bevallja hogy tetszem neki- hat megmondom oszinten en se mernek lepni + lehet azt hitte hogy szivatom...
2010. dec. 14. 16:08
 16/27 anonim ***** válasza:
Na látod, már meg is válaszoltad a kérdést magadnak. :)
2010. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Jo jo! De nemmindenki ugy gondolkodik, mint en.. Es azert tettem fel ezt a kerdest mert kivancsi voltam/ vagyok, hogy fiu/ferfi szemmel ki hogy velekedik..
2010. dec. 14. 16:21
 18/27 anonim ***** válasza:
Olyan már történt velem, hogy oda jöttek a lányok falkában és az egyik azt mondta hogy bejövök neki.Én akkor nem tudtam mást mondani hogy "OKÉ" mert váratlanul ért és nem tudtam azt hogy csak kiröhögni akarnak vagy igaz volt.Egy másik ilyen esett amikor ugyan ez a lány már egyedül megkérdezte hogy járunk e?Engem valahogy az ilyen kérdések sokkolnak hogy és csak egy szóba tudok válaszolni azt mondtam MI van?(tudom hogy két szó) és elmondta hogy tényleg tetszek neki csak nem tudta hogy mit mondjon nekem a story lényege hogy jártunk 1 évig aztán szakítottunk ,mert nem voltunk hasonló gondolkozásúak.És nem tudom pontosan mit kérdezgettél, de gondolj bele mit szólnál ha valaki azt mondaná neked hogy tetszel! vagy hogy járunk? vagy hogy bejövök?.
2010. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Az en helyzetem is valami hasonlo. Elmondtam neki msn-en mivelhogy eloben nem mertem es o csak annyit mondott ra hogy jo. Kerdeztem tole, hogy ennyi? Es erre o azt mondta hogy jah ennyi. Aztan meg kerdeztem tole hogy nem(de nem tudom hogy ezt mire ertettem) de o nem valaszolt. Majd mondtam hogy jo csak ennyit akartam es elkoszontunk.

#az egyik baratnom azt mondta hogy szerinte a srac azt hiszi hogy nem gondoltam komolyan csak szivattam....

2010. dec. 14. 16:39
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is így gondolta csak gondold el milyen egyszerű leírni hogy bejössz itt egy példa

kedves kérdező bejössz nekem :P

Ere te mit reagálsz vagy azt mondott hogy jó, vagy hogy oké te és azt gondolod hogy most mit akart valójában gondolni és ez van a jelekkel is talán az annyival jobb hogy nem bizonytalanít úgy el pl odamész megsimogatod a vállát vagy a fejét vagy ha esetleg egymás mellet ültök akkor talán jobban érzi hogy komolyan gondod

2010. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!