Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz egy csaj iszonyatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy csaj iszonyatosan dögös a strandon?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúkhoz, férfiakhoz szól a kérdés.

Tudom, hogy nem épp időszerű :D, de kíváncsi lennék, hogy majd jónéhány hónap múlva a falatnyi ruhák időszakában, amikor beindulnak a hormonok mivel dobhatnám be magam ;)

Feltétel a kis mini bikiniben a tökéletes test, kerek fenék, nagy cici, utolsó divat szerinti fürdőruha?

Vagy van akit ez már elriaszt?

Hogy néz ki az a lány a strandon akin minden srácnak megakad a szeme?:);)

Előre is köszönöm a válaszokat.

20/L


2010. dec. 14. 13:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Ami szerintem fontos: karcsú, formás, arányos felépítés jelentős zsírtartalékok nélkül, gömbölyű fenék és jó tartású mellek, egészséges testtartás (!), nőies mozgás. Ha ezekhez még természetes színű, hosszú haj is párosul, akkor pályázhatsz a szupernő címre, ami feljogosít arra, hogy írj egy privit. ;)

A nagy mellek és jó fenék önmagában nem sok, pl. a volt barátnőmnek nagyon nagy mellei voltak, a feneke se volt rossz, de oly' béna volt a tartása és a mozgása, hogy a strandon anyukának nézték. :D Persze, ezt én sem tűrtem sokáig...

24f

2010. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőruha számomra szinte indifferens, ne legyen idétlen, de túl feltűnő és kihívó se. Mondjuk, egyrészes se legyen, mint a kisiskolásoknak. Egyszerű fekete bikini szerintem teljesen OK. Előző voltam.
2010. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
megfogadom, köszi ;)
2010. dec. 14. 15:42
 14/28 anonim ***** válasza:
52%
fürdő tangát alkalmazz, az elég ritkaság
2010. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

és egyben ocsmányság is, szerintem elég közönséges:D:S

de köszi, h. írtál.

2010. dec. 14. 16:58
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
szerintem inkább ízléses légy
2010. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
A rárepülő legyektől.
2010. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Rendkívül érdes...erre még nem gondoltam

-.-'

2010. dec. 20. 12:01
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Először is szia!

Szerintem szolizott bőr,kerek fenék,mellek nálam nem fontosak,csak ne legyen nagyon lapos!És egy jól megválasztott fürdőruha amivel kitűnsz a tömegből!


22/F


[link]

2010. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én 28 éves lány vagyok, de nekem is van erről véleményem. Szerintem fontos az is (és nem csak a strandon), hogy tudj viselkedni. Ne beszélj közönségesen, ne csámcsogj, ne rágózz gusztustalanul, ne légy túl "sok", mert attól a falra másznak az emberek. Mosolyogj! Ja, és a kevesebb néha több.
2010. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!