Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet leszűrni a viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet leszűrni a viselkedéséböl?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja megismerkedtem egy fiúval. Rengeteget beszélgettünk, számot cseréltünk, közben olyan célzásokat tett, h ő komolyabban szeretne tőlem vmit. Általában ki szoktam szúrni elsőre a rosszfiúkat, akik csak megfektetni akarnak. De rajta nem ezt láttam. Nagyon normális pasinak tűnt. Végül viszont felmentünk hozzá. Ott is sokat beszélgettünk, majd végül megtörtént a dolog. Másnap azt hittem nem fog jelentkezni soha többet, mert biztos könnyűvérűnek tart. De mégis írt, másnap, és utána is a következő napokban, és megkérdezte h szeretnék-e még vele találkozni? Persze szerettem volna, így megbeszéltük h mikor és hol fogunk találkozni. Ismét nála kötöttünk ki, és megint lefeküdtünk. Azonban miután hazahozott,másnap nem jelentkezett, én csörgettem meg, visszacsörgetett, utána másnap ő csörgetett meg, én pedig erre írtam neki h hogy van, mi újság nála. Válaszolt de semmi extrat, gondoltam akkor hagyom a dolgot. Viszont azóta is néha megcsörget. Nem tudom, rosszul esik. És nem tudom h végig erre ment ki a játék, vagy mi történhetett?
2010. dec. 13. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, és b@szd pofán a viselkedéséért. :D
2010. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hasonló eset az enyémhez..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__13720..


sajnos midnketten megkapták amit akartak. már nem vagyunk érdekesek.

2010. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a legszívesebben pofán basznám... :D

Második:Igen, én is ezt tartom a legvalószínűbbnek, h megkapta amit akart, így lepattintott. De az az igazság, h akkor nem értem miért csörget meg néha. Arra is gondoltam,bár szerintem ez inkább csak kifogáskeresés a részemről,amivel nyugtatom magam,de mi van,ha ő azt érezte rajtam,h csak szexelni akarok? Mert úgy őszintén annak h többet akarok tőle, szinte semmi jelét nem adtam. Esetleg annyit,h párszor bedobtam neki h "Úgyis csak le akarsz fektetni." Amire ő mindig azt mondta h nem így van, és ha nem akarom akkor nem kell,neki így is jó. Viszont a végén szinte én kezdeményeztem,tudom h nem helyes, de egyszerűen nem bírtam magam türtőztetni mellette... :O És ilyet még nem igazán éreztem senkinél.

2010. dec. 13. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:

második vagyok!


egyszerűen csak megcsörget, nem is beszéltetek azóta? szerintem egyik csörgetés alkalmával visszahívhatnád, hogy miért hívott... és így ebből kibontakozhat egy beszélgetés, esetleges következő találkozás anélkül, hogy kínos lenne neked! mert így ő keres téged, nem te őt!

2010. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,csak megcsörget néha,azt is nagyon ritkán,és az a baj, h vissza se hívhatom,mert csak csörgetett,és nem pedig hívott,így nem is kérdezhetném meg h miért hivott... :( egyébként azóta nem beszéltünk,és nem is láttam... Gondoltam irok neki,de az megint olyan nyomulós lenne,ráadásul lehet h tényleg csak én mesélem be magamnak h ő igenis többet akart, csak félreértettük egymást... :/

Egyébként a te történetedet végigolvasva, nálatok szerintem abszolút nem olyan egyértelmű h csak lefektetni akart. Szerintem-ne haragudj meg-de egy picit túldramatizáltad. Ha olyan szorosan ölelt át mint azelőtt soha,az jelenthet vmit. Sokszor többet mint a szavak. Szerintem még egy próbát megérne,persze csak úgy,ha előtte leülnétek,felnőtt ember módjára megbeszélni,és ha kapható egy ilyen komolyabb beszélgetésre,akkor tényleg nincs veszve minden... Különben azóta vmi fejlemény?

2010. dec. 14. 00:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is olvastam végig mindent, de az ilyen kombinálgatás RÉÉGEN rossz! Őrizd meg a büszkeséged. Ha férfi és akar komolyabbat, majd ő keres. Te pedig szintén légy 'férfi': te is megkaptad tőle, amit akartál, nem? Hát akkor emelt fővel... túl kell lépni az agyaláson. Van neked ennél fontosabb dolgod is.
2010. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Büszkeség? hol éltek ti? Beszélj már vele, hogy akar-e tőled még valamit, vagy ha ennyire eleve a rosszat feltételezed akkor megérdemled, hogy soha ne lásd többé!
2010. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Hát teljes mértékben nem mondhatnám h megkaptam amit akartam,mert én nem csak szexet akartam... :/ De egyébként tudom h a kombinálás semmi jóra nem vezet,mivel nem láthatok bele a fejébe...és így nem tudhatom h valójában mit akart-akar... :S És az ilyen kombinálgatásokkal gyakran inkább hátrébb jut az ember,mint előre.

Utolsó: Tudom h néha félre kell h tegyük a büszkeségünket,főleg ha tisztán szeretnénk látni...de a kikosarazástól mindenki fél. És én sem szeretnék pofára esni,ezért is gondolkodok azon h hogyan tovább. De szerinted egyébként hogyan kellene beszélnem vele?

2010. dec. 14. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

második vagyok!

bocsi, hogy csak most írok, de nem néztem be azóta ide!

nálunk semmi fejlemény, nem jelentkezik, én sem jelentkezem. szóval szakítás óta nem is beszéltünk.. de még mindig hiányzik........

nálatok van valami fejlemény, beszéltél a pasival?

2010. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!