Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok egy sima beszélgetésből...

Lányok egy sima beszélgetésből képesek vagytok leszűrni hogy a fiú szűz e?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen jelei vannak ennek a fiú részéről?Ez kiábrándít benneteket egy 21 éves fiúnál?
2011. okt. 11. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szűrhető le,jól titkolva még szex alkalmával sem derül ki.


Volt ilyen pasim,24 volt,én 18...eszembe nem jutott volna,hisz helyes pasi...utlag derült ki,hónapokkal később...akkor értettem meg hogy miért olyan hamara,miért annyira esetlenül...pedig semmi baj nem lett volna abból ha elmondja,csupántürelmesebb lettem volna

2011. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem

és nem is kiábrándító

2011. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet leszűrni, max ha elkezdünk valamit csinálni és ügyetlen. amúgy azért ábrándítana ki mert az előző barátom szűz volt előttem és rájött, hogy jajj ő még nem élte ki magát, és ezért dobott. szóval inkább kéne egy olyan akinek már volt pár kapcsolata és lefeküdt már pár lánnyal
2011. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én egyszer beszélgettem egy 24 éves (nagyon-nagyon helyes) pasival, és mikor kicsit "melegebb" lett a téma láttam rajta, hogy valami nem stimmel, és egyértelműen rákérdeztem, hogy még szűz-e. Annyira aranyos volt... Főleg, ahogy zavarba jött, és ahogy bevallotta... :) Kicsit szerelmes is lettem belé emiatt, de az ártatlanságát sajna nem én nyertem el...
2011. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán leszűrhető, sokkal félénkebbek, főleg az első szexnél éreztem, olyan bájosan "ügyetlen" volt. Én nem éreztem semmi kiábrándítót benne, mindent el kell kezdeni valahol:)


Emiatt ne légy frusztrált, aki kinevet emiatt egy h.lye p.csa.

2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
például ha simán rákérdezek akkor igen:) amúgy szerintem az kiábrándító, hogy ezzel vagy elfoglalva, miért lenne gáz?
2011. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem viselsz vastag keretes szemüveget, kötött mellényt, kockás inget, elavult divatú frizurát és nem hordasz mindenhová magaddal laptopot, akkor nem fognak arra gondolni, hogy szűz vagy-e még.

A csajok ezt lehet, hogy aranyosnak tartják, de férfiasnak biztos, hogy nem. Nem mondják a szemedbe, de kb. úgy fognak kezelni, mintha leprás lennél. Egyrészt nincs a homlokodra írva, hogy mi a helyzet. Ha egyenesen rákérdez, akkor annyit mondsz, hogy nem. Úgysem fog rájönni, vagy te is visszakérdezel és zavarba hozod. Sokuknak amúgy is kínszenvedés a szex, még maguk sem tudják mi kell nekik, úgyhogy ne görcsölj ezen.



„az előző barátom szűz volt előttem és rájött, hogy jajj ő még nem élte ki magát, és ezért dobott. szóval inkább kéne egy olyan akinek már volt pár kapcsolata és lefeküdt már pár lánnyal”


Ennyi erővel ez fordítva is igaz nem. Vagy te az első pasiddal vagy még a mai napig? Ha adott egy szűz csaj, amellett, hogy hónapokig kell várni, mire végre kötélnek áll, honnan tudjam, hogy nem fogja benyögni, hogy nem élte ki magát?

2011. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17:19


én írtam amire válaszoltál.


nem, természetesen én se a legelső barátommal vagyok, nem is az bánt, hogy szakítottunk, hanem az OK. mert amúgy nagyon jó volt minden, tök jól megértettük egymást, és akkor egyszer csak benyög egy ilyet, hogy ő más lányokkal lenne. na mindegy. :D

2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 spayx válasza:
Ha rákérdezel igen :D gyakori reakció igen vagy nem
2011. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!