Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbolondít! De miért teszi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondít! De miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú,nem járunk.Ő nem akar engem bántani azt mondja,gondoskodik rólam,figyel rám,kedves,szeretget,ölel csókol,egy álom pasi.Múlt héten napokig irkált rám meg hivogatott,taliztunk/nem első randi,több/ is,most meg le se szar!Jól magába bolondít aztán meg pisloghatok!Miért teszik ezt a férfiak?Taktika?Bele estem a srácba mert most szar h nem keres.
2010. dec. 13. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
talán megbántottad?
2010. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?Nem hinném,azt jelezte volna.
2010. dec. 13. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán köcsög. Ha nem lenne az, járnátok
2010. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom nem tetszesz neki elegge. csak kiprobalta hogy megkaphat-e
2010. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem tetszik egy srác akkor nem ölelgetem és nem költök annyi pénzt h láthassam.VAgy nem is tudom!
2010. dec. 13. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez így akkora ellentmondás, hogy ennyiből Kalambó se találná ki.

Egyébként több pasi is megcsinálta ezt veled, vagy csak feltételezed, hogy ez általános, és ezért a többesszám?

2010. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sezrintem ezutan ne legyel vele goromba,se ne feküdj a karjaiba.

csak játszik veled...

vagy ki akarta probalni a csabitasi kepességeit:D vagy csak egy balfa*z...

te tenyleg már...hogyan lehet valaki egy ekkora tuskó??

tenyleg aterzem a helyzeted!! enis hasonlot erzek....engem nem ölelget a srác,semmi,csak mikor epp kezdem elfelejteni,ramir msn-n vagy valami... és olyakat ir,h arra utal,h többet szeretne...persze en mindig adom a ,,csak barátok,, szerepet..marmint nem mondom neki,csak ilyen utalasokat..ősem mondja,h szeret.....csak mindig suliban is erzek valami olyat,h csak bolodit,és csak kivancsi,h meg e kaphat...ezert inkább játszom a hüvöset,amig be nem bizonyosodok rola,h nem csak jatszik vele........

szoval ez marha rossz,ha ezt csinaljak velünk:/ ez az egyik legutalatosabb a pasikban :/

15L

:))

2010. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem azt akartam,h te tenyleg mar,hanem h de tenyleg mar:D

bocs:)

2010. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Plátói szerelemről még nem hallottatok?!
2010. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyan már plátói?Hisz ott vagyok és tudja h kedvelem nagyon.HA csak nem másba szerelmes!?
2010. dec. 14. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!