Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy bebizonyitsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bebizonyitsam szeretem?

Figyelt kérdés
van egy fiju akivel megismerkedtem es elegge megkedveltuk egymast, volt szo hogy oszejojjunk de neki ketsegei vannak , volt egy szerelmi cslodasa es elegge kikeszult en probaltam mondogatni hogy nem vagyok ojan lany hogy megcsaljam es hogy nagyon megkedveltem de o nem biztos magaban es azt mondja fel hogy megbant de kozbe kedvel o is . mit tegyek hogy ravegyem lepjen tovabb ?
2009. jan. 20. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
ha lattya a fiju hogy bejosz nala de muja akkor haggy mennyen nem vagy te ojan lany leplyen le a fiju lyobb lesz te tucc malyd tobbet tanulni lessz idod
2009. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat azer nem epp ijen konnyu ez mikor az ember szerelmes ... dehat nem mindenki erti ezt meg :-j
2009. jan. 21. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak kifogások, ez a fiú kedvel, de annyira nem tetszel neki, hogy többet akarjon tőled. Viszont megbántani sem akar, mert látja, hogy te meg odavagy érte. Nem kizárt, hogy még mindig az előző barátnője után eszi a fene.
2009. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figyelj, ha azt mondja, nem tette meg tul magat a korabbi csalodason, akkor most nem akar toled csak baratsagot. Ezt kar is eroltetni, ha valaha szakitottal mar valakivel, akkor tudod, hogy amig nem vagy keszen elfeleljteni az elozot, addig nem erdekel senki. Ha nem most,akkor majd egy ido utan jon elo neki, hogy meg nem feleljtette el az elozot. Hagyd beken, kozeledhesz fele, baratkozz vele, ereztesd, hogy kedveled, de ne nyomulj.
2009. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!