Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a baj pasikkal egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj pasikkal egyáltalán nem tudok beszélni. Tu dtok segiteni? Bövebben lent. Nagyon fontos

Figyelt kérdés
egyáltalán semmi témám nincs velük..voltam már randin elsö randin mindent kibeszéltünk emlékekröl, kajárol minden ami létezik..második randin egy két szo jött és utána semmi. nem tudom mit csináljak :(( nagyon rossz igy nekem. igy nem lehet senkim se? esküszüm már utálom magam.:( lehet az is közbe játszik hogy sima fiu haverom nincs..ti miröl szoktatok általába beszélni a partneretekkel??tökre kétségbe vagyok esve
2010. dec. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, az a legrosszabb, engedd el magad, jön a téma magától.Suli, mindennapi dolgok, meg minden nap történik valami veled, azt is elmondhatod, a lányok mindig fecsegnek mindenről, csak természetesen, semmi görccsel :)
2010. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adja magát a beszélgetés témája, akkor nincs mit tenni.


Biztos fogsz találkozni olyan fiúval is, akivel van közös témátok és eltudtok beszélgetni.

2010. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyelj :P nekem volt 1x olyan h bnő külföldre ment és arra vertem el 5000et hogy azt vitattuk meg hogy cipőt tisztít :P szerinted ?:P


no para trécseljetek oszt kész


19ff

2010. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát az télleg gáz amikor nincs közös témátok... életem legrosszabb randija is ilyen volt. ha én nem beszélek akkor kuss van =D nem is lett belőle szerencsére semmi =D
2010. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22:22

ismerős szitu...XD lazán lebeszéltünk volthogy mi is egy órát naponta, (jó csak 3 szor esett meg), de utána vakartam a fejem, mikor meglátaam a telószámlámat...XD

Egyébként pontosan, a leghülyeségebb dolgokról is lehet dumálni, akármiről, (pl. más emberek kiröhögése a legjobb utcán, vagy akárhol) csak simán azta, láttad a fazont, de gáz, mondjuk a fülébe súgod, és már meg is van a "közeledés"...:D

ha veszi a lapot, ő is nevet rajta, és még bedom vmi poént...

"csak lazán, és könnyen, felejtsd el a könnyet" by.: chev

2010. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!