Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NAGYON SZERETEM. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON SZERETEM. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

sziasztok

14éves vok és nagyon bele vagyok zúgva egy lányba.

minden reggel eggyütt megyünk suliba és nem tom hogy mit kellene mondani neki.néztem sok filmet amiből ki tudok nézni egy két szöveget amit jó neki elmondani csak hát mi van ha látta a filmet.gondoltam már rá hogy beleugrok a nyakába és elmondom h szeretem de sztem ez nem vmi romantikus léccives tanácsokat adjatok h mivel tom szépen kifejezni romantikusan magam. lécci ne értelmetlen válaszokat adjatok köszönöm


2010. dec. 12. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem kell Oscar-díjas nagyjelenetet előadni

egyszerűen megállsz előtte, és azt mondod: szeretlek

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de sztem ez nem tul jo a képébe vágni hogy szeretlek.. sztem
2010. dec. 12. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt kibővítve ezzel : El akarok neked mondani valamit, kicsit félek a reakciódtól de el szeretném mondani, hogy szeretlek.


Vagy akármi mást is mondhatsz persze, ami jobban tetszik :)

2010. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi de vmi romantikusabb kellene vagy nem?
2010. dec. 12. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:

ha nem akarod kimondani, ne mondd

akkor elég, ha érezteted

2010. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ki akarom mondani mert meg kell tennem csak nem tom mit mondjak:(
2010. dec. 12. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:
ugy hogy : nagyon szeretlek tádááááámmmm
2010. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bókolj neki: Nahát, ... (itt mondd ki a nevét is, pont úgy, ahogy ő szereti ahogy szólítják), milyen csinos vagy ma!


Egy ilyen mindig jó alapozás. Aztán figyeld a reakcióját. Lehet, hogy egy napra elég is ez az egy romantikus szöveg, hiszen a következő reggel úgyis találkoztok és jöhet a következő lépés.

2010. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj még akkor is el tudja rontani a pillanatot a lány ha már nagyon kiakarod mondani. én már ott tartottam hogy már a számon volt, de mindig megszólalt és mondott valami tök hülyeséget, ami aztán el is vette a pillanat hangulatát, és már nem is lett volna jó kimondani, szal még várat magára a vallomás. most bonyolultnak látod kimondani, de ne aggódj, ennél a valóság csak sokkal bonyolultabb lesz :)))
2010. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de ha azt mondjátok h bókoljak és holnap reggel már nem mondhatom ugyanezt .... mit mondjak máűskor??
2010. dec. 12. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!