Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy beledöglök annyira szeretem? =/

Figyelt kérdés
16 éves vagyok fiú és van egy lány akinek el szeretném mondani,hogy szeretem,de nem tudom,hogy minek örülne jobban ? Ilyen mozi meg minden sz@r vagy az is elég ha csak elhívom sétálni ártatlanba és 1x csak szó nélkül megfogom a kezét és elmondom ?
2010. dec. 12. 19:08
 1/4 anonim válasza:
szerintem a második ötlet jobb 16/F
2010. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mondd el, persze csak ha össze akarsz vele jönni. Ha a képébe vágod, hogy szerelmes vagy belé, elveszti az érdeklődését még akkor is, hogy ha amúgy szimpatikus lennél neki. Randizgassatok párat, abból ígyis leveszi majd, hogy tetszik neked. De annak ne adj hangot, hogy szerelmes vagy. Idővel, ha már kellőképpen összemelegedtetek, akkor talán, de akkor úgy időzítsd, hogy rögtön csókold is meg. De legjobb, ha előbb a csók, és aztán vallasz szerelmet.
2010. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sétrálni hívd el, avgy kajáljatok és utána egy séta, beszélgessetek, és szerintem alakítsd úgy a helyzetet, hogy csókold meg, és utána nézz a szemébe, és mondd, hogy szereted...


17/F

2010. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki ne mondd, hogy szereted! Mutasd ki, hogy nem közömbös számodra, beszélgess vele, nézz mélyen a szemébe, találkozgass vele, és ha eljön a pillanat csókold meg!

Mert ha elhívod valahova és rögtön elmondod, hogy szereted, anélkül, hogy ő még bármit is érezne irántad, akkor csak az egóját növeled, és nem lesztek "egy szinten".

Drukk neked, hajrá!!!

2010. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!