Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elítéltek emiatt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítéltek emiatt? Vagy ne legyen lelkifurdalásom?

Figyelt kérdés

Van barátom majd' 1 éve,és vannak problémáink 3 hónapja: más csajok jöttek képbe,elég megalázó dolgokon mentem keresztül,bár megcsalásról elvileg nincs szó. Ráadásul mostanában,hogy elkezdett a párom dolgozni,borzasztóan bunkó és nemtörődöm módon viselkedik velem,illetve folyamatosan belémköt,kritizál. Próbálom meghúzni magam,nem szólok be neki,türelmes vagyok,mert el tudom képzelni mennyire fáradt munka után,de nehezemre esik tolerálni. Röviden összefoglalva: nem törődik velem. El nem hittem volna,hogy ez velünk is megeshet...

Viszont képbe jött egy pasi,nagyon aranyos,kedves,vicces és megértő,aki szeret(régebben randiztunk). Tudja,hogy barátom van,hogy semmi esélye nálam,ezt meg is mondtam neki,csak szebben:D De mégis találkozni szeretne velem és én egyre jobban hajlok afelé hogy miért is ne... Úgy érzem,hogy szükségem van rá,mert feldobódnék mellette. Így az ok önző,ráadásul flörtölnék a pasim háta mögött mással(tovább nem mennék). Lelkifurdalásom van emiatt.

Szerintetek rosszul tenném,ha találkozgatnék vele?:S


2010. dec. 12. 01:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Basszus,szó nincs félrekefélésről. Szimplán találkozni akartam egy sráccal,aki elvileg többet érez,mint kellene,én megmondtam neki hogy szeretem a barátomat és egyszerűen csak összefutnánk,beszélgetnénk,esetleg meginnánk egy teát. Ennek ellenére tudom,hogy nem etikus a barátommal szemben,elvégre valahol ez is olyan "önkelletés" meg flört... De nem kell túlzásba esni.

Egyébként én is úgy érzem,hogy úgymond "elbuknék",ha belemennék,főleg mivel akkor nem lennék jobb én se a barátomnál,csak amolyan önbizalomdopping lenne,vagy kikapcsolódás,ahogy tetszik. Vagyis lett volna. Már helyreraktatok,csak egy pillanatnyi szeszély volt az egész ötlet.

A "vigasztaló udvari bolondok"-szöveg viszont megnevettetett:D

2010. dec. 12. 02:11
 12/19 A kérdező kommentje:
Igaz és tudom,hogy nem csak hepi részekből áll egy kapcsolat...Csak most úgy érzem teljesen magamra maradtam,hiába mondom a páromnak,hogy legyen szíves jobban figyelni rám,ezen is csak felhúzza magát. Napok óta csak veszekszünk vagy éppen alig szólunk egymáshoz. Én azért,mert inkább el akarom kerülni,hogy beszóljon valamire,amit mondok,ő meg azért mert éppen duzzog valamiért. Vagyis igazából ő beszél hozzám. Én meg hallgatom,ahogy kritizál. Na mindegy,csak érted. Hiányzik a törődés. De tévedés ne essék,nem rohanok azonnal más karjaiba emiatt,nincs erről szó:)
2010. dec. 12. 02:15
 13/19 anonim ***** válasza:

:D

Egyébként nem dramatizálom túl,de nálam ugyanaz a kategória lenne,ha randizna valakivel a csajom,vagy dugna vele.

Mindkét dolog bicskanyitogató.

2010. dec. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ez nekem is rosszul esne fordított esetben,csak érted... Bennem is azért támadt fel a kisördög,mert a barátom nem becsülte meg,hogy nem lehet rám senkinek egy rossz szava,meg a nagy szabadságot,amit adtam neki(már nem olyan szabadság,hogy lehet más csajokkal,csak nem korlátoztam semmiben,pl bulizás,ilyenek,meg nem féltékenykedtem). Ezek lettek volna az indítékaim:P
2010. dec. 12. 02:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Hazaköltözöl egy hétre,vagy hétvégére.Ettől biztosan észbekap.Én csajom is így büntet:).
2010. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Milyen találékony:D

Próbálkozok én kicsit meglágyítani,hátha lehet vele beszélni,most így félálomban 1 órával ezelőtt már tök aranyos volt:) Majd lesz valahogy...

2010. dec. 12. 02:33
 17/19 Lili1988 válasza:

Sziasztok!

Én 4éve hasonló helyzetben voltam mint most te(mi is 1éve voltunk együtt akkor)

Velem se törődött a barátom és nagyon rossz volt. Az egómnak jót tett,hogy volt egy srác aki udvarolt (ő vele régebben randizgattam ,de nem volt köztünk soha semmi több)

Én találkoztam vele és sajnos nagyon rosszul sült el a dolog:( Sajnos ő többet akart.Igaz tudta,hogy van barátom,de nem érdekelte ,mert tisztában volt azzal ,hogy milyen rossz a kapcsolatunk! Végül is a vége az lett a ,hogy lebuktam és nagyon rossz volt....

Összetalálkoztunk a városban és nagyon nagy veszekedés lett az egészből. A srác közben belém szeretet(2szer találkoztunk,de rengeteget beszéltünk telón,msnen stb)!

Ő tudott mindenről,de mégis bízott abba ,hogy lesz valami köztünk!

Viszont egy jó dolog volt benne a barátom nagyon megváltozott rájött,hogy könnyen elveszíthet. Azóta is együtt vagyunk:):) Már együtt élünk és boldogok vagyunk! A sráccal meg rendeződtek a dolgok,összehoztam egy barátnőmmel!

2010. dec. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, mert elég sokat írtál és kevés hibával. Szóval megérdemelsz egy őszinte választ (26F vagyok):


Azokat a nőket, akik gyengék és félnek kilépni a rossz kapcsolatból, de mással találkozgatnak, direkt abból a célból, hogy feltölthessék magukat, amit majd leadnak a vacak kapcsoaltukban és mennek megint töltődni (ergo csak ezért kell egy hamradik), azokat én nagyon utálom. Ha kiszagolom, hogy ilyen egy lány, a szememben el lesz ásva. Lenézem, megvetem.

2010. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van egy "határ" amit nem szabad átlépni. Ha nem léped át a határt, akkor az nem bn, viszont mégis hiba. Legjobb a korrekt egyenes út. Megbeszélni, vagy szakítani.
2010. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!