Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elítéltek emiatt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítéltek emiatt? Vagy ne legyen lelkifurdalásom?

Figyelt kérdés

Van barátom majd' 1 éve,és vannak problémáink 3 hónapja: más csajok jöttek képbe,elég megalázó dolgokon mentem keresztül,bár megcsalásról elvileg nincs szó. Ráadásul mostanában,hogy elkezdett a párom dolgozni,borzasztóan bunkó és nemtörődöm módon viselkedik velem,illetve folyamatosan belémköt,kritizál. Próbálom meghúzni magam,nem szólok be neki,türelmes vagyok,mert el tudom képzelni mennyire fáradt munka után,de nehezemre esik tolerálni. Röviden összefoglalva: nem törődik velem. El nem hittem volna,hogy ez velünk is megeshet...

Viszont képbe jött egy pasi,nagyon aranyos,kedves,vicces és megértő,aki szeret(régebben randiztunk). Tudja,hogy barátom van,hogy semmi esélye nálam,ezt meg is mondtam neki,csak szebben:D De mégis találkozni szeretne velem és én egyre jobban hajlok afelé hogy miért is ne... Úgy érzem,hogy szükségem van rá,mert feldobódnék mellette. Így az ok önző,ráadásul flörtölnék a pasim háta mögött mással(tovább nem mennék). Lelkifurdalásom van emiatt.

Szerintetek rosszul tenném,ha találkozgatnék vele?:S


2010. dec. 12. 01:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja én 20 éves vagyok,párom 23
2010. dec. 12. 01:11
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt teszed rosszul, hogy nem szakítasz a mostani pasiddal. Hány éves vagy? De gondolom még fiatal, akkor meg, mit akarsz egy nem működő kapcsolatban vergődni? Ez mire jó? Bunkózik veled, nem tisztel, nem foglalkozik veled, most vagy közlöd a barátoddal, hogy ez így nem oké és változtatni kéne, vagy továbbállsz, nekem nem úgy tűnik, hogy ez valami nagy szerelem lenne, főleg ha egy másik így el tudja csavarni a fejed. És igen amíg kapcsolatban vagy úgy randizgatni mással, az nem túl szép és etikus dolog.
2010. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a barátod háta mögött akarod, akkor nyugodtan legyen lelkiismeret furdalásod, mert az egy rendkívül szemét dolog...viszont ha beszélnél vele arról amit itt ilyen szépen megfogalmaztál, és megkérnéd hogy törődjön veled picit többet...igy az ő kezében van a döntés vagyis akármi lesz a vége te nemleszel hibás...
2010. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A srác akar valamit, az biztos.

De te meg pont arra vágysz, szóval vagy elmész randira, vagy nem.

2010. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy tényleg szakítanom kéne,mert most elég kilátástalannak látom ezt az egészet. Nem nagyon lehet vele beszélni pár napja. De a remény hal meg utoljára...

A randizgatásról meg annyit,hogy inkább azt mondanám rá,hogy baráti találkozás:D Számomra azért van különbség,már nem azért hogy mentegessem magam,csak hogy pontosítsunk. Vagy lehet,hogy már én sem tudom hogy mivan...De tény,hogy rosszul érezném magamat magam miatt:P

Valószínűleg nem megyek én ebbe bele,sose csináltam ilyet,hogy a háta mögött,meg úgy általában flörtölgettem volna.

2010. dec. 12. 01:23
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
a legszomorúbb az egészben az, hogy idegenek segítségét kéred
2010. dec. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen,ez tényleg szomorú lenne,ha segítséget kérNÉK:D

De csak véleményt kértem,tudom hogy beszélnem kell a barátommal,hogy megoldjuk a problémákat.

2010. dec. 12. 01:35
 8/19 anonim ***** válasza:

egyátalán nem szomorú, kivel beszélhetné meg???

Olyat kell keresni ezekhez a kérdésekhez, aki teljesen objektívan látja.

2010. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyébként,ha itt kérek tanácsot,az tényleg azért van amit leírtál. Kívülállók nem elfogultak,bár tény hogy ha azt írnák 500-an hogy ugorjak kútba,nem tenném meg... De nagyon jó tanácsokat szoktam kapni,vagy éppen jó olvasni a véleményeket,hátha helyre tudom magam rakni:D Adott esetben most... Hogy ne csináljak nagy baromságot.
2010. dec. 12. 01:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat nem mindig csak a hepi részekből áll.Vannak mélypontok is,amiken az esetek 99%ában túl lehet lendülni.Persze amíg fiatal vagy,természetes,hogy felbukkannak ilyenkor a vigasztaló udvari bolondok.Ha belemész emberileg buksz el.Sokkal egyenesebb dolog megbeszélni a dolgot a barátoddal,vagy szakítani a fenébe.Nem az első buktatótnál azonnal félrekefélni.Ez éretlen és becstelen viselkedés.
2010. dec. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!