Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
szóval.15/f vagyok.éppen ma volt meg az első találkánk.mindketten óriásian éreztük magunkat,de nemtudom ezek után milyen lépést tegyek,hívjam el randizni megint?mondjam el mit érzek?léccíves segítsetek.(hülye válaszoktól meg pls kiméljetek)
2010. dec. 11. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el még egyszer :)

"Lenne kedved megismételni?" Majd a 4. randin valld be legkorábban az érzéseidet, de ha nagyon kikívánkozik akkor akár hamarabb is. Ha ennyire nyeregben vagy nem tudod elcseszni :) Sok boldogságot!

2010. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
B*szni mint a nyulak.
2010. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek.te meg bekaphatod -.-'
2010. dec. 11. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:

elhivhatod megint randizni..de még most nem kell konkrétan elmondanod mit éérzel...sztem :)) bár apró jelekkel kifejezheted szereteted pl veszel neki néha egy szál virágot vagy egy tábla csokit,stb.

jajj ha az én kiszemeltem gondolkozna ilyesmin velem kapcsolatba:)):S na jó inkább nem álmodozok :P

2010. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Robi19xD ***** válasza:

Hívd el olyan hejre ahol eltudja engedni magát ahol ki tud kapcsolni ahol jól érzi magát. Gondolom ha tényleg érdekel a csaj akkor tudod mit szeret. Aztán meg mikor már eléggé megpuhult a leghatásosabb vallomás ha lekapod. Ha eljátszátok azt hogy:

-Te figyi nagyon tetszel nekem?

-Fúúú tényleg? :$ Te is nekem

és így nem tartasz sehol csak néztek 1másra és akkor ha tottál elakarod rontani kérdezd meg h akar e csókolózni.

Csajok buknak a tökös elhatározott fickókra.

2010. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kellemes kis beszélgetésben ejtsd el, hogy szívesen találkoznál vele újra, meg hogy nagyon élvezted, stb. Ennyi szerintem elég. Nem kell olyan gyorsan szerelmet vallani. Most valami más helyen találkozzatok, vagy máshová menjetek, adott esetben olyan helyre, ahol még egyikőtök sem járt. Tök romantikus.
2010. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!